Pridať inzerát

Obsluha zváracích automatov od 1850 € brutto

MEUS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hustopeče, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 31.08.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba vzduchových nádrží:

- obsluha zváracích automatov
- ručné vkladanie kovových výrobkov
- manipulácia s výrobkami

Nástupná mzda 135 kč po odpracovaní 200 h. odmena + 2 000 kč.
Príplatok za nočné pracovné zmeny + 8 kč / hod.
Po skúšobnej dobe 140 kč h/ v čistom.

Možnosť postúpiť na vyššie pozície po odsúhlasení majstrom.
Zvárač II - 147 kč/h v čistom
Zvárač III - 162 kč/ h v čistom
Prémie do 7 000 kč/ mesačne.

Jednorazový nástupný bonus 2 000 kč, bude vyplatený po odpracovaní 2 00 h.

Náborový príspevok 7 000 kč, bude vyplatený postupne po odpracovaní skúšobnej doby.

Práca je blízko Brna ( Hustopeče)

Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma
Možnosť pracovať aj bez turnusov v nepretržitej prevádzke
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie zabezpečené.
Ubytovňa je 900m od práce.
V prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok 3 500 kč mesačne.
Zálohy po prvom odpracovanom týždni 1 500 kč, do prvej celej výplaty.
Doprava je zabezpečená zo Slovenska (prvá cesta)

Pred nástupom do práce, je potrebné mať výpis zo Zdravotnej dokumentácie a neg. Covid test,, ide sa na Vstupnú lekársku prehliadku, ktorú hradíme my.

V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, je potrebné poslať Životopis na job@meusgroup.eu Kontaktovať nás môžete na uvedenom tel.č. +421 911 886 924

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba vysokokvalitných vzduchových nádrží pre nákladnú dopravu.
Výroba špecifikovaných vzduchových nádrží z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- zručnosť ( aspoň min. základy zvárania )
- prax
- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav ( Vstupná lekárska prehliadka )

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEUS s.r.o.
Třída Kpt.Jaroše 1922/3, Černá Pole, 602 00 Brno
602 00 Brno
Česká republika