Pridať inzerát

Konštruktér -technológ

MEUBLE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konštrukcie, kalkulácie a projektovanie za pomoci počítačového kresliaceho softvéru;
- vypracovanie konštrukčných plánov, modelov, kusovníkov pre jednotlivé projekty podľa špecifikácií od klienta;
- vypracovanie cenových ponúk;
- dodržiavanie platných technických noriem pri vytváraní dokumentácie;
- riešenia špecifických konštrukčných a dizajnérskych problémov;
- detailné kreslenie podľa požiadaviek a špecifikácií;
- vypracovanie výkresovej dokumentácie určenej do výroby,
- pripravovanie návrhov na technické riešenia nových výrobkov podľa požiadaviek a k tomu prislúchajúce potrebné technické výpočty;
- zúčastňovanie sa pri vývoji, konštrukčných riešeniach, realizácii a testovaní nových výrobkov spoločnosti;
- spracovanie montážnych návodov;
- spolupráca pri príprave podkladov pre katalóg.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky zašlite nám žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením pracovnej pozície, so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Upozorňujeme, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú informovaní o termíne výberového konania telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevárský priemysel, technické, stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Výhody pre uchádzača:
- znalosť grafických programov - tvorba vizualizácií,
- prax na podobnej pozícií.

Spoločnosť MEUBLE s.r.o. je slovenský výrobca nábytku s viac ako 25 ročnou tradíciou. Patrí k popredným výrobcom na slovenskom trhu i na trhoch okolitých krajín EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nádražná 1783/17
018 41 Dubnica nad Váhom