Pridať inzerát

Prípravár / Rozpočtár stavieb / Bratislava

METROSTAV a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 400 - 2 100 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:
  • Súťažiť a následne realizovať zákazky
  • Spracovávať cenovej ponuky a kalkulácie
  • Spracovávať a pripravovať výstupy pre realizáciu stavby
  • Pripravovať podklady pre realizáciu projektu
  • Dopytovať a vyberať subdodávateľov
  • Spracovávať harmonogram a kontrolovať rozpočet projektu
  • Spolupracovať a aktívne komunikovať s členmi projektového tímu

Vaše predpoklady pre túto pozíciu:
  • SŠ / VŠ vzdelanie stavebného zamerania alebo prax v odbore
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Ovládanie kalkulačných programov (Kros) - výhodou
  • Znalosť MS Office

Pridajte sa k našim profesionálom! S nami dokážete viac!
  • Pozícia stabilnej stavebnej spoločnosti a jednotky na českom trhu zabezpečuje istotu práce a výplaty mzdy v stanovenom termín
  • Vašej práce si vážime – za poctivú prácu Vám prináleží poctivé finančné ohodnotenie
  • Nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: stravné lístky v hodnote 3,50 Eur, príspevok na dôchodkové poistenie, príspevok na rekreáciu
  • V prípade potreby sa spolupodieľame na nákladoch za Vaše ubytovanie
  • Sme spoločensky zodpovedná spoločnosť – chránime životné prostredie, podporujeme mladé talenty, sme aktívni v dobročinných projektoch (darovanie krvi, Cyklo handy maratón atď.)
  • Pracujeme na prestížnych stavebných projektoch – buďte ich súčasťou!
  • Priateľskú atmosféru budujeme mimo práce taktiež na firemných akciách: športové hry, večierky, dobrovoľnícke akcie
  • Vaša profesionalita je kľúčom k nášmu úspechu – pravidelné školenia a možnosť sebarealizácie sú u nás samozrejmosťou

Miesto pracoviska:
Bratislava a okolie

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii, budeme radi, keď nám pošlete životopis alebo zavoláte.

Ďakujeme za váš záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory
TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou