Pridať inzerát

Stavbyvedúci - R2 Mýtna - Tomášovce

METROSTAV a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Lučenec
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:

V súvislosti s rozširovaním projektových týmov pre dopravné stavby hľadáme nových spolupracovníkov na pozíciu stavbyvedúci.

Hlavné činnosti:
  • Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na stavbe v rozsahu zodpovednosti stavbyvedúceho resp. zástupcu zhotoviteľa na stavbe
  • Riadenie kolektívu zamestnancov na stavbe
  • Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
  • Realizovanie stavebných prác v stanovenom čase, rozsahu a kvalite
  • Kontrola dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných predpisov a kvality prác a dodávok

Čo požadujeme:

  • VŠ vzdelanie stavebného smeru
  • Odborná prax min 2 rokov
  • Praktické skúsenosti s riadením väčšieho počtu ľudí
  • Znalosť čítania výkresovej a technickej dokumentácie
  • Znalosť MS Office
  • Asertívnosť a rozhodnosť
  • Dôslednosť a precíznosť
  • Zvládanie stresových situácií
  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Mobilita

Čo ponúkame:

  • Motivačné finančné ohodnotenie
  • Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti
  • Zaujímavú prácu v dynamickom pracovnom tíme
  • Možnosť sebarealizácie
  • Systém benefitov (týždeň dovolenky naviac, stravenky...)
  • Kvalifikačný a pozičný rast v prednej českej stavebnej firme
  • V prípade potreby aj možnosť ubytovania

Výdělek: od 1400 € vyššie podľa rozsahu skúseností

Miesto pracoviska:
R2 Mýtna - Tomášovce

Nástup možný ihneď.

Pokiaľ máte záujem o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu a splňujete kvalifikačné požiadavky, prosím odošlite nám Vaše štruktúrované CV a motivačný dopis. Vaša ponuka bude vyhodnotená a v prípade kladného posúdenia budete zaradený/á do výberového riadenia – viz Keď nás oslovíte.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o uplatnenie v našej spoločnosti a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory

TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Koželužská 2450/4
Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Taliánová
Tel.: 266 018 412
E-mail: poslat životopis