Študent - asistent stavbyvedúceho (pre oblasť Západného aj Východného Slovenska)

Metrostav Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.+ pri odpracovaní viac ako 4 hodín v daný deň ti poskytneme gastrolístok
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia je stavebná spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou, najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Patrí do skupiny Metrostav - najväčšieho českého stavebného koncernu.
Metrostav Slovakia v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, rastie obratovo aj personálne. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdí. Sme vyhľadávaným a silným zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo. Máme chuť a energiu niečo dokázať, pokiaľ ste rovnako nastavení, radi Vás privítame v tíme.

Máš záujem nadobudnúť praktické skúsenosti z oblasti, ktorú študuješ?
U nás nájdeš možnosť dlhodobej brigády pod dohľadom skúsených kolegov a príležitosť k profesionálnemu rastu!

NÁPLŇ PRÁCE ASISTENTA STAVBYVEDÚCEHO:
- koordinácia dodávateľov a prác na stavbe
- zodpovednosť za kvalitu prác, dodržiavanie harmonogramu a nákladov
- písanie stavebného denníka
- dozor nad stavbou

Možnosť dlhodobej brigády počas štúdia
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavú prácu v priateľskom kolektíve
Príspevok na stravovanie /gastrolístok/ nad rámec zákonníka práce
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Študuješ odbor stavebníctvo
Rád komunikuješ s ľuďmi
Si človek samostatný, zodpovedný, flexibilný
Skúsenosti v oblasti pozemného staviteľstva sú pre teba výhodou

Novovznikajúce divízie v spoločnosti Metrostav Slovakia a.s. nadväzujú na dlhoročné pôsobenie českých divízií na Slovensku. Naša spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav. Sme stavebná spoločnosť za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Zabezpečujeme riadenie a realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky. Dokážeme realizovať veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom a taktiež aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností ako aj vlastné developerské projekty.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk