Pridať inzerát

HR špecialista

Metrostav Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia je stavebná spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou, najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Patrí do skupiny Metrostav - najväčšieho českého stavebného koncernu.
Metrostav Slovakia v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, rastie obratovo aj personálne. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdí. Sme vyhľadávaným a silným zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo. Máme chuť a energiu niečo dokázať, pokiaľ ste rovnako nastavení, radi Vás privítame v tíme.

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s pôsobnosťou v Bratislave:

Teší Vás komunikovať s kolegami na dennej báze a pomáhať im vytvárať príjemné pracovné prostredie?
Poznáte personálny a mzdový systém EGJE alebo ste otvorený novým výzvam a radi sa ho naučíte?

Čo bude Vašou náplňou práce?
- Kompletné spracovávanie personálnej agendy pre cca 200 kolegov v troch rôznych dcérskych spoločnostiach.
- Administrácia elektronickej dochádzky.
- Samozrejme na Vás čakajú aj všetky bežné personálne aktivity ako kompletné zastrešenie zamestnaneckej dokumentácie, komunikácia s poisťovňami, nástupy, výstupy, všetky zmeny týkajúce sa pracovného pomeru.
- V prípade, že ovládate aj mzdovú agendu, túto zručnosť u nás určite nestratíte:-)

Spolupracovať budete s personálnym manažérom a spolu s kolegami budete pôsobiť v tíme na HR oddelení.
Sme aktívne a živé HR oddelenie, ktoré stretáva kolegov a nepresúva iba čísla v systéme.
Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, dajte nám o sebe vedieť a staňte sa súčasťou nášho rozširujúceho sa tímu.
Tešíme sa na Vás!

Ponúkame Vám:
Kombinácia stability a istoty, a pritom priestor a príležitosti v rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť vidieť výsledok vo forme zrealizovaných projektov, ktoré majú zmysel
Chápeme, aké dôležité je neustále udržiavanie a rozširovanie vašich odborných znalostí, a preto vám poskytneme potrebné kurzy a školenia
Samozrejmosťou sú benefity ako Multisport karta, 2 dni sick days, príspevok na stravu aj v čase čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur alebo doplnkové dôchodkové poistenie
Taktiež Vám vieme poskytnúť pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa alebo v prípade dlhodobej choroby
Za odporučenie kolegu Vás u nás čaká odmena

Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce. Veríme, že po úspešnom zvládnutí pandémie sa s Vami stretneme na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)
U nás držíme spolu, podporujeme sa a pomáhame si navzájom. Sú to práve dobré vzťahy, vďaka ktorým zvládame aj náročnejšie situácie

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Máte prax v oblasti personalistiky min. 2 roky.
Ovládate personálnu agendu a príslušnú legislatívu.
Aktívna práca s MS Office na dennej báze a nielen na úrovni "bunka plus mínus" ( Excel, Word).
Znalosť systému EGJE je obrovskou výhodou.
Ste otvorený/á zmenám a zefektívňovaniu procesov.
Máte pozitívny prístup k ľuďom a k riešeniu rôznych úloh.
Ste plne samostatná personalistka.
Vašou silnou stránkou je orientácia na detail a dôsledné plnenie termínov.
Znalosť mzdovej problematiky je pridaná hodnota

Novovznikajúce divízie v spoločnosti Metrostav Slovakia a.s. nadväzujú na dlhoročné pôsobenie českých divízií na Slovensku. Naša spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav. Sme stavebná spoločnosť za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Zabezpečujeme riadenie a realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky. Dokážeme realizovať veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom a taktiež aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností ako aj vlastné developerské projekty.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk