Pridať inzerát

Cenkros koordinátor

Metrostav Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 68, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia je stavebná spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou, najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Patrí do skupiny Metrostav - najväčšieho českého stavebného koncernu.
Metrostav Slovakia v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, rastie obratovo aj personálne. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdí. Sme vyhľadávaným a silným zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo. Máme chuť a energiu niečo dokázať, pokiaľ ste rovnako nastavení, radi Vás privítame.
V rámci rozširovania tímu odborníkov, hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s pôsobnosťou v Bratislave.

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:
Tvoriť nákladové rozpočty v Cenkrose a zároveň sledovať čerpanie investorských a nákladových rozpočtov na našich projektoch
Zastrešovať celkovú administrácia softvéru Cenkros
Aktívne spolupracovať s viacerými oddeleniami a projektovými tímami na našich projektoch
Pôsobiť aj ako mentor pre kolegov, ktorí Cenkros aktívne využívajú
Kľúčovou podmienkou je ovládanie softvéru Cenkros 4 na úrovni expert (pokročilej úrovni)

Ponúkame Vám:
Stravovacie poukážky aj počas čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur
Sick days
Multisport karta
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Odmena za odporučenie kolegu

Chápeme, aké dôležité je neustále udržiavanie a rozširovanie vašich odborných znalostí, a preto vám poskytneme potrebné kurzy, školenia a prístup k Technickej knižnici
Ponúkame Vám kombináciu stability a istoty, a pritom priestor a príležitosti v rozvíjajúcej sa spoločnosti
Budete mať možnosť vidieť výsledok vo forme zrealizovaných projektov, ktoré majú zmysel

Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce. Veríme, že po úspešnom zvládnutí pandémie sa s Vami stretneme na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)
U nás držíme spolu, podporujeme sa a pomáhame si navzájom. Sú to práve dobré vzťahy, vďaka ktorým zvládame aj náročnejšie situácie

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
CENKROS - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Nevyhnutnou podmienkou je ovládanie softvéru Cenkros 4 na úrovni expert (pokročilej úrovni) a skúsenosti s elektronickými súpismi prác
Ste človek samostatný, zodpovedný, flexibilný a so zmyslom pre detail
Rád komunikujete s ľuďmi
Máte aktívny prístup k práci pri efektívnej organizácii priorít
Máte technické myslenie a výborné organizačné a koordinačné schopnosti

Novovznikajúce divízie v spoločnosti Metrostav Slovakia a.s. nadväzujú na dlhoročné pôsobenie českých divízií na Slovensku. Naša spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav. Sme stavebná spoločnosť za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Zabezpečujeme riadenie a realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky. Dokážeme realizovať veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom a taktiež aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností ako aj vlastné developerské projekty.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk