Pridať inzerát

Ekonóm stavby

Metrostav Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 68, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina Metrostav je zoskupenie spoločností s dlhoročnou a úspešnou históriou vo všetkých odboroch stavebníctva, za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Sme dcérska stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu pozemných stavieb na území Slovenskej republiky. Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo. Na našu centrálu v Bratislave hľadáme nového kolegu/ kolegyňu (skúsených aj juniorov) na ekonomické oddelenie.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
Spracovávanie podkladov k mesačnému hodnoteniu projektov
Spolupráca s projektovými manažérmi pri prehľadoch a analýzach
Správna predkontácia nákladových faktúr a sledovanie stavu pohľadávok a záväzkov
Vystavovanie objednávok, zabezpečovanie podkladov k faktúram
Súčasťou Vašej agendy sú aj dodávateľské faktúry, zmluvy o dielo a taktiež komunikácia s dodávateľmi

Ponúkame Vám:
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Chápeme aké dôležité je neustále vzdelávanie a preto poskytujeme odborné vzdelávanie v Centre vzdelávania materskej spoločnosti v Prahe, rôzne iné technické školenia a taktiež manažérske vzdelávanie

Sick days
Multisport karta
Stravovacie poukážky poskytnuté aj v období čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Access - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť účtovných postupov a legislatívy
Zodpovedný a samostatný prístup k práci
Skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou
Silná orientácia na detail, precíznosť a vzťah k číslam
Systematický prístup k riešeniu úloh

Novovznikajúce divízie v spoločnosti Metrostav Slovakia a.s. nadväzujú na dlhoročné pôsobenie českých divízií na Slovensku. Naša spoločnosť Metrostav Slovakia a.s. je súčasťou Skupiny Metrostav. Sme stavebná spoločnosť za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Zabezpečujeme riadenie a realizáciu stavieb na celom území Slovenskej republiky. Dokážeme realizovať veľké, organizačne náročné a technologicky unikátne projekty s nadregionálnym významom a taktiež aj menšie a funkčne zacielené projekty s význačnou lokálnou hodnotou. Vo svojom širokom portfóliu máme veľké množstvo zrealizovaných projektov zo všetkých oblastí stavebných činností ako aj vlastné developerské projekty.
Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk