Asistentka na nábory nehnuteľností na predaj, cca 15 - 20 hodín týždenne ( až 1800 EUR/mesačne )

Metropolitan Estates s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hurbanovo námestie, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 2 000 EUR/mesiacvysoký príjem v závislosti od dosahovaných výsledkov
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nábory nehnuteľností na predaj ( akvizície / cold calls )
- práca s interným systémom

- podmienkou je prax v realitách, skúsenosti s náborom nehnuteľností a preukázateľné výsledky
- práca na 10-15 hodín týždenne
- ideálny kandidát pracoval v realitnej kancelárii, a chce mať stálu pozíciu so stálym mesačným príjmom

očakávame , že máte:
- prax v realitách, skúsenosti s náborom nehnuteľností a preukázateľné výsledky ( minimálne 1 rok )
- vynikajúce komunikačné schopnosti
- pozitívnu a extrovertnú osobnosť

- luxusné kancelárie v Starom Meste
- príjemný kolektív
- flexibilná pracovná doba
- bonusy
- záujem o dlhodobú spoluprácu, nie je to krátkodobá brigáda
Ponúkame zaujímavú part-time prácu / brigádu v príjemnom pracovnom prostredí a vysoký príjem v závislosti od dosahovaných výsledkov, mladý pracovný team. Kontaktovať a na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis spolu s FOTOGRAFIOU ako reakciu na túto pracovnú ponuku, alebo na adresu manager@metropolitanestates.sk
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- pozitívna a extrovertná osobnosť
- spoľahlivosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, loajalita
- vysoký etický kredit a morálne konanie, trestná bezúhonnosť
- samostatnosť a proaktívnosť

Metropolitan Estates je realitná kancelária so zameraním na zahraničnú klientelu, vždy sa špecializujeme na nehnuteľnosti tej najvyššej kvality. Naša jedinečná extenzívna marketingová stratégia prináša výsledky. Máme osobný a veľmi špecifický prístup ku každej nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je viditeľná nielen na slovenskom trhu ale je prezentovaná globálne. Sme neustále v kontakte s celým svetom prostredníctvom našich sociálnych sietí. Krásne profesionálne fotografie sú pri prezentovaní nehnuteľností našou prioritou. Videoprezentácie, home staging a jedinečný spôsob práce s klientmi patria medzi inovatívne služby na našom realitnom trhu.
Komplexný realitný servis zabezpečujeme pod značkou Metropolitan Estates už viac ako 30 rokov.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov