Pridať inzerát

Office and Happiness Manager

Metrohm Research Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 33, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacnástupná mzda od 1200 € btt & vyššie vzhľadom na skúsenosti
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie a organizovanie firemných akcií a teambuildingov
- Tvorba contentu na sociálnych sieťach (facebook, instagram)
- Tvorba firemných reklamných predmetov
- Administratívna podpora chodu spoločnosti (pošta, inventár, kancelárske potreby)
- Kontakt so správou budovy, dodávateľmi v prípade potreby
- Objednávanie kávičky, ovocia a iných potrieb nášho officu
- Objednávanie leteniek, hotelov, transferov a spracovávanie dokladov zo služobných ciest
- Zabezpečovanie preclievania prístrojov

- vysoká podpora vzdelávania, certifikácií, školení, konferencií
- medzinárodné prostredie, teambudildingy
- flexibilný pracovný čas + príležitostný home office
- 25 dní dovolenky / rok, kompenzácia počas PN
- Personal budget (40 € / mesiac) & Green budget (25 € / mesiac)
- Refferal & Relocation bonus
- jazykové kurzy EN+DE, plne hradené spoločnosťou
- ovocie, káva, čaj, veľa čokolády :-)
- najlepší kolegovia ever!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme dobrého parťáka do nášho malého tímu. Spolu máme na starosti celkovú podporu našej spoločnosti (60 ľudí). Veci, s ktorými si sa prípadne nestretol/a radi naučíme, vysvetlíme.

Hľadáme niekoho, kto vie normálne pracovať, zodpovedne, proaktívne a zároveň nás to s ním bude baviť v office :-).

Metrohm patrí k svetovo najdôveryhodnejším výrobcom veľmi presných prístrojov pre chemickú analýzu. V Bratislave sme začali v októbri 2016 budovať vývojové centrum pre centrálu našej spoločnosti. Vyvíjame SW pre obsluhu analytických prístrojov, ktoré vyrába spoločnosť Metrohm. Spoločnosť má v rámci celého sveta viac ako 2 000 zamestnancov a pôsobí vo viac ako 80 krajinách.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov