Pridať inzerát

Brigáda 6,5 €/h – dokladanie a príprava objednávok

METRO Cash & Carry SR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanka pri Dunaji, Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 - 600 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Ťa čaká...

Do našej prevádzky v Ivanke pri Dunaji hľadáme brigádnikov na pozíciu
Asistent predaja/Picker na naše predajné oddelenia.

Tvoja hrubá mzda bude 6,50€/hod.
Za prácu v noci, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu príplatky podľa zákona.

Ak nemáš žiadnu prax, pomôžeme Ti a radi Ťa zaškolíme.

Čo od Teba očakávame...

* Chuť pracovať
* Serióznosť, dochvíľnosť a spoľahlivosť
* Vek minimálne 18 rokov
* Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve - PODMIENKA

V prípade Tvojho záujmu prosím kontaktuj personálne oddelenie priamo v METRO Ivanka pri Dunaji mailom na [email protected] alebo telefonicky na čísle 02/40250341.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov