Pridať inzerát

Asistent prípravy tovaru na rozvoz s ubytovaním

METRO Cash & Carry SR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tehelňa 7081, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 030 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Ťa u nás čaká:

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme nových kolegov na pozíciu
Asistent prípravy tovaru na rozvoz / Konsolidátor.

Tvojou náplňou práce bude:
• kompletizácia objednávok od zákazníkov,
• ich konsolidácia, čiže spájanie tovaru do objednávok a
• príprava paliet na rozvoz.

Ak máš chuť sa ďalej rozvíjať v oblasti obchodu, ponúkame Ti príležitosť začať. V rámci adaptačného programu Ťa pripravíme na všetky budúce úlohy! Poskytneme Ti dôkladné zapracovanie, pri ktorom Ťa individuálne povedie skúsený kolega. Sme veľká medzinárodná spoločnosť a vieme Ti poskytnúť veľa možností. U nás máš priestor rásť!

Čo od Teba očakávame:

• Ochotu učiť sa
• Samostatnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Flexibilitu - práca na 3 zmeny

Na čo sa u nás môžeš tešiť:

Ponúkame Ti maximálne mzdové ohodnotenie na pozícii Konsolidátor distribúcie 1106 € (základná mzda 950 €, 80 € fixný chladový príplatok, ostatné príplatky do 76 €) + príplatky za prácu v noci, cez víkend a sviatok podľa zákona.

• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Získaš kompletné vstupné zaškolenie a možnosť profesijne a osobne rásť
• Poskytneme Ti až 5 dní rekondičného voľna navyše k dovolenke nad rámec zákona
• Obdržíš zlatú Metro kartu na nákup a k tomu Ti počas roka pripíšeme nielen kredit 432 €, a navyše aj 5 % spätný bonus za každý Tvoj nákup
• Za odporučenie nového zamestnanca Ti vyplatíme osobitnú odmenu, minimálne 150 €
• Obedové menu máme pre Teba už od 0,90 €
• Máš možnosť získať MultiSport kartu na vstup do stoviek športovísk na Slovensku a v Česku
• V rámci kultúry a zábavy organizujeme vianočné večierky, deň detí, Mikuláš, teambuilding....
• Počas roka máme pre Teba vianočné, veľkonočné, vitamínové balíčky, na deň detí a Mikuláša máme balíčky aj pre najmenších
• Možnosť voľného parkovania priamo pred budovou svojej práce
• a množstvo iných benefitov ;)

Ak Ťa naša ponuka zaujala...

...klikni na MÁM ZÁUJEM a pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme sa tešiť na stretnutie.

Bonusy/prémia
Zľava na firemné produkty/služby
Vzdelávacie kurzy, školenia
Podnikové stravovanie
Zdravotné voľno
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov