Pridať inzerát

Asistent/ka predaja junior s ubytovaním / aj pre páry

METRO Cash & Carry SR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves 7081, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 930 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme junior asistentov predaja! Ponúkame bezplatné ubytovanie aj pre páry!

METRO Devínska Nová Ves hľadá do svojej prevádzky nových kolegov na pozíciu Asistent/Asistentka predaja 2 na oddelení suchých aj čerstvých potravín s možnosťou ubytovania aj pre páry.

Ak máš chuť naštartovať kariéru v oblasti obchodu, ponúkame Ti príležitosť začať. Sme veľká medzinárodná spoločnosť a vieme Ti poskytnúť veľa možností. Neprekáža nám, že nemáš prax, všetko potrebné Ťa naučíme. U nás máš priestor rásť! :)

Garantujeme Ti nástupnú mzdu 850 € na oddelení suchých potravín, 900 € na oddelení ovocie-zelenina (850 € + 50 € fixný chladový príplatok) a dokonca 930 € na oddelení čerstvých potravín (850 € + 80 € fixný chladový príplatok).

Náplň práce – samostatné a iniciatívne dopĺňanie tovaru v zmysle starostlivosti o dostupnosť tovaru, samozrejmosťou je proaktívny predaj a starostlivosť o zákazníkov. Vychystávanie (pickovanie) tovaru pre rozvoz. Odovzdávanie relevantných informácií nadriadenému o zákazníckych potrebách, udržiavanie predajnej plochy v čistote. Zabezpečovanie správnosti označenia tovaru. Kontrola kvality dodaného sortimentu, sledovanie skladových zásob a exspirácií. Podieľanie sa na inventúrach, na príjme tovaru a na jeho uskladnení. Dodržiavanie interných pravidiel a procedúr.

V rámci adaptačného programu Ťa pripravíme na všetky budúce úlohy. Poskytneme Ti dôkladné zapracovanie, pri ktorom Ťa individuálne povedie skúsený kolega.

Čo od Teba očakávame:

• SŠ vzdelanie
• Ochotu učiť sa
• Zodpovedný prístup k práci
• Tímového ducha
• Samostatnosť
• Flexibilitu - práca na 3 zmeny

Na čo sa u nás môžeš tešiť:

• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Vstupnú lekársku prehliadku zabezpečíme aj uhradíme za Teba
• Získaš kompletné vstupné zaškolenie a možnosť profesijne a osobne rásť
• Poskytneme Ti až 5 dní rekondičného voľna naviac k dovolenke nad rámec zákona
• Obdržíš zlatú Metro kartu na nákup a k tomu Ti počas roka pripíšeme nielen kredit 432 €, ale naviac aj 5%-ný spätný bonus za každý Tvoj nákup
• Za odporučenie nového zamestnanca Ti vyplatíme osobitnú odmenu, minimálne 150 €
• Obedové menu máme pre Teba už od 0,90 €
• Máš možnosť získať MultiSport kartu na vstup do stoviek športovísk na Slovensku a v Česku
• V rámci kultúry a zábavy organizujeme vianočné večierky, deň detí, Mikuláš, teambuilding....
• Počas roka máme pre Teba vianočné, veľkonočné, vitamínové balíčky, na deň detí a Mikuláša máme balíčky aj pre najmenších
• Možnosť voľného parkovania priamo pred budovou svojej práce
• Pre úspešných mimobratislavských uchádzačov ponúkame ubytovanie – aj pre páry
• a množstvo iných benefitov ;)

Prečo pracovať u nás:

★ Sme tím, ktorý tvorí pozadie veľkej značky.
★ Obchod, ktorý prináša ľuďom potešenie a gurmánske zážitky.
★ Poď k nám a spoznaj skvelých ľudí, ktorí tvoria zázemie Metro.
★ Hľadáme nového člena tímu, ktorý nám pomôže byť ešte lepšími.

Ak Ťa naša ponuka zaujala...

...klikni na MÁM ZÁUJEM a pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme sa tešiť na stretnutie. :)

Bonusy/prémia
Zľava na firemné produkty/služby
Vzdelávacie kurzy, školenia
Podnikové stravovanie
Zdravotné voľno
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov