Pridať inzerát

Administrátor príjmu tovaru s možnosťou ubytovania

METRO Cash & Carry SR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká:

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi hľadáme kolegu do nášho tímu na pozíciu
Administrátor príjmu tovaru.

Vašou úlohou bude administratívna prebierka a kontrola dodaného tovaru, spracovávanie objednávok, vyhotovovanie cenoviek, kontrola a zadávanie korekcií tovaru, príjem dokladov od dodávateľov a kontrola ich úplnosti. Potvrdzovanie a kompletizovanie dokladov v rámci zverenej prebierky tovaru, spolupráca s predajnými oddeleniami, ostatné činnosti súvisiace s administratívou na danom oddelení.
Práca sa vykonáva v rannej a nočnej zmene.

Na čo sa u nás môžete tešiť:

Nástupný plat od 900 €, v závislosti od praxe.
Ku mzde vám budú ďalej vyplácané príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok, za prácu v noci.
* Vstupnú lekársku prehliadku zabezpečíme aj uhradíme za Vás
* Poskytneme Vám až 5 dní rekondičného voľna naviac k dovolenke
* Obdržíte zlatú Metro kartu na nákup a k tomu Vám počas roka pripíšeme nielen kredit 432 € ale naviac aj 5%-ný spätný bonus za každý Váš nákup
* Za odporučenie nového zamestnanca Vám vyplatíme osobitnú odmenu, minimálne 150 €
* Obedové menu máme pre Vás už od 0,90€
* Pre mimobratislavských úspešných uchádzačov ponúkame ubytovanie
* V rámci kultúry a zábavy organizujeme vianočné večierky, deň detí, Mikuláš, teambuilding....
* Počas roka máme pre Vás vianočné, veľkonočné, vitamínové balíčky, na deň detí a Mikuláša máme balíčky aj pre najmenších ...
* U nás máte pracovný pomer na dobu neurčitú
* ... a zaplatíme Vám každú odpracovanú minútu navyše

Čo od Vás očakávame:

* Vysokú orientáciu na zákazníka
* Samostatnosť, dôslednosť a presnosť
* Flexibilita – práca na zmeny
* Práca s PC (Windows, Office)
* Analytické a komunikačné schopnosti

V prípade Vášho záujmu, prosím, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash & Carry SR s. r. o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Bonusy/prémia
Zľava na firemné produkty/služby
Podnikové stravovanie
Zdravotné voľno
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov