Pridať inzerát

Process & Project Manager METRO

METRO Cash & Carry SR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčová rola a náplň pozície:

* strategické riadenie projektov v spoločnosti - podpora a vedenie projektov naprieč oddeleniami vrátane návrhov na zlepšenia, ich realizácia a digitalizácia
* analýza existujúcich obchodných procesov v spoločnosti a návrh riešení pre ich optimalizáciu a zefektívnenie s využitím Lean metodológie
* implementácia navrhnutých zmien/ postupov/procesov
* podpora oddelenia Offer Managementu/Nákupu v riadení ponúk

K správnemu uchopeniu a naplneniu role pozície je nevyhnutné :

* skúsenosť min. 2-4- roky z oblasti projektového manažmentu, nastavovania procesov a zlepšovania
* pokročilá znalosť práce na PC (Excel, Word, Access, znalosť SQL je výhodou)
* aktívna znalosť angličtiny je "must have"
* byť expert na metodológiu projektového riadenia, Lean metódy, zvládanie a riadenie zmien
* schopnosť viesť a riadiť projekty, metodiky, riešenie problémov (Lean & Agile)
* znalosť White Belt Six Sigma výhodou, SQL výhodou
* manažérske schopnosti, schopnosť samostatne sa rozhodovať
* byť empatický s orientáciou na zákazníka, proaktívny prístup
* vynikajúce komunikačné a argumentačné schopnosti
* ambícia učiť sa a zvedavosť, vysoké pracovné nasadenie
* schopnosť pracovať samostatne ako vedúci pracovník, no i ako člen tímu s minimálnym dohľadom a supervízorovaním

Ponúkame vám:

* zázemie a značku stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie v prostredí a kultúre úspešnej spoločnosti
* motivujúce finančné ohodnotenie min. 2.700€ (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
* mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo
* zaujímavý balíček zamestnaneckých výhod a benefitov
* skvelý kolektív kolegov a priateľskú atmosféru :-)

Ak vás ponuka zaujala. zašlite nám prosím váš profesijný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Radi vás spoznáme osobne.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Mobilný telefón
Notebook
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Zdravotné voľno
Firemné akcie
Vlastna organizácia práce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Senecká cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji