Pridať inzerát

Junior projektant

METRO Bratislava a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Muchovo námestie, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.8.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality vykonaných projekčných prác zhotoviteľmi PD - pripomienkovanie PD vo všetkých stupňoch TEŠ, DUR, DSP, DRS, DP, DVP, DSRS, podľa platných STN EN a TP/TKP
• Zodpovednosť za pridelený stavebný projekt
• Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
• Zodpovednosť za kontrolu projektovej dokumentácie vo všetkých stupňoch PD
• Zodpovednosť za komunikáciu so zhotoviteľmi PD
• Účasť na výrobných výboroch k projekčným prácam, prejednanie pripomienok k PD so zhotoviteľmi PD
Projektovanie nových inžinierskych stavieb, chodníkov, ciest, železobetónových múrov príp. rekonštrukcia chodníkov, ciest a múrov pod vedením skúseného špecialistu resp. projektovanie nových vodohospodárskych stavieb, priepustov, resp. rekonštrukcia pôvodných, dimenzovanie prietokov, úprava korýt potokov, návrh vodovodných šácht a odvodnenia ciest
• Zodpovednosť za kvalitu vykonaných projekčných prác podľa platných STN EN a TP/TKP pod vedením skúseného špecialistu
• Spolupracovanie s nadriadenými a podávanie pravidelných reportov o stave činností
• Spolupracovanie so stavebnými projektantmi, dozorom stavby

Práca na významných dopravných projektoch pre Hlavné mesto SR Bratislava
Kariérny rozvoj
Práca v tíme špecialistov
Služobný telefón

- Stredoškolské s maturitou SPŠ Stavebná a zároveň študent STU min.3. ročníka IKDS
- Bc. na STU SF Inžinierske konštrukcie a dopravné stavby
- Absolvent STU SF Inžinierske konštrukcie a dopravné stavby
- Stavebný inžinier po skončení STU SF s praxou min. 5 rokov v projektovaní inžinierskych konštrukcií a dopravných stavieb

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Pozemné stavby, Inžinierske stavby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Práca v AutoCADe, Word, Excel podmienkou, Civil výhodou
• Technické myslenie
• Organizačná schopnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Komunikatívnosť
• Vyjednávacia schopnosť
• Samostatnosť
• Flexibilita

Metro Bratislava, a.s.je rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných a inžinierskych projektov. Doterajšou hlavnou náplňou spoločnosti je príprava a realizácia nosného systému mestskej hromadnej dopravy v Bratislave. Akcionármi spoločnosti je mesto Bratislava a Ministerstvo dopravy a výstavby SR. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovom sídle www.metroba.sk