Pridať inzerát

Zamestnanec pre ekonomiku

Metodicko-pedagogické centrum

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lomonosovova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 830,5 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov
  • Termín nástupu: 01.06.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné zabezpečovanie ekonomiky práce,
- organizovanie a zabezpečovanie administratívnej a odbornej agendy vedúceho zamestnanca,
- styk s bankou, vedenie hotovostnej pokladne a evidencia cenín,
- evidencia a spracovanie cestovných príkazov,
- obeh účtovných dokladov,
- evidencia skladového hospodárstva,
- správa dochádzkového systému,
- starostlivosť o majetok štátu,
- administratívna podpora pedagogických zamestnancov,
- príprava a výkon inventarizácií na pracovisku,
- komplexné zabezpečovanie využívania dopravných prostriedkov.

• 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce
• MULTISPORT karta
• príspevok na 3. pilier dôchodkového poistenia
• stravný lístok aj za dovolenku a prvých 10 dní PN
• pružný pracovný čas
• podpora vzdelávania v rámci pracovnej pozície

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, motivačný list a štrukturovaný životopis zašlite na emailovú adresu [email protected] do 31.05.2022.
Prvé kolo výberového konania bude ukončené vyhodnotením doručených žiadostí a životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti administratívy

• samostatnosť a zodpovednosť,
• dôslednosť a precíznosť pri spracovaní údajov,
• systematickosť,
• organizačná schopnosť.

Metodicko-pedagogické centrum je príspevková organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Prostredníctvom troch regionálnych a šiestich detašovaných pracovísk zabezpečuje vzdelávanie v programoch a moduloch programov vzdelávania a realizuje atestácie pre pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov regionálneho školstva. V súlade s potrebami regionálneho školstva realizuje vzdelávacie podujatia a poskytuje poradenstvo a odborno-metodickú podporu. Realizuje projekty financované Európskou úniou na národnej a medzinárodnej úrovni.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov