Pridať inzerát

Complaints Specialist & Customer Service Specialist

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava odpovedí na sťažnosti klientov
• Príprava odpovedí, vysvetlení a stanovísk poisťovne pre regulátora (NBS)
• Úzka spolupráca s právnym oddelením, oddelením Compliance a inými oddeleniami spoločnosti
• Zhromažďovanie všetkých potrebných informácií, dokumentov, faktov a stanovísk potrebných pre prípravu odpovedí z brokerského oddelenia, oddelenia podpory predaja, agentúr poisťovne, účastníkov prípadu a iných oddelení spoločnosti
• Preverovanie a analýza príslušných prípadov, sťažností
• Aktualizácia registra sťažností
• Príprava mesačných a iných reportov
• Poskytovanie vstupov do registra podvodov
• Plnenie ďalších úloh, ktorých vykonanie bude potrebné podľa požiadaviek a potrieb zamestnávateľa
• Poskytovanie informačného servisu a konzultácií klientom, agentúrnym asistentkám, unit manažérom a agentúrnym manažérom (telefonicky, osobne, e-mailom).
• Evidencia telefonátov, návštev a pod., evidencia aktivít súvisiacich s poist. zmluvami v informačnom systéme.
• V prípade zastupovania pracovníkov recepcie: poskytovať recepčné služby, evidencia návštev a vybavovanie odkazov pre pracovníkov hlavnej kancelárie.
• Administratívna podpora:
a. Administrativná výpomoc iným oddeleniam
b. Dalšie povinnosti v rámci oddelenia Operations a požadaviek spoločnosti

• Práca v nadnárodnej spoločnosti
• Spravodlivé platové podmienky
• Výkonnostný bonus 1x ročne
• Flexibilný pracovný čas
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• Poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• Podpora dôchodkového sporenia
• Ocenenie životných a pracovných výročí
• Cafeteria systém benefitov
• Jazykové vzdelávanie
• Kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v odbore poisťovníctva

Počet rokov praxe

2

• Dôkladnosť
• Zodpovednosť
• Spoľahlivosť
• Tímová spoluprácá
• Analytické myslenie
• Komunikačné zručnosti
• Pozitívny prístup ku klientom
• Flexibilita
• Ochota učit sa
• Príjemné a kľudné vystupovanie

Spoločnosť MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúkame široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

V MetLife podporujeme rovnaké príležitosti so zámerom prilákať, udržať a maximalizovať výkon rozmanitej a inkluzívnej pracovnej sily. Politikou spoločnosti MetLife je zabezpečiť rovnaké pracovné príležitosti bez diskriminácie alebo obťažovania na základe rasy, farby pleti, náboženstva, pohlavia (vrátane tehotenstva alebo s ním súvisiacich zdravotných problémov), sexuálnej orientácie, rodovej identity alebo prejavu, veku, zdravotného postihnutia, národnosti, manželského alebo civilného partnerstva, genetických informácii, občianstva alebo akejkoľvek inej charakteristiky podľa práva. Snažíme sa hľadať tých najlepších kandidátov na všetky pozície a rozmanitá škála uchádzačov rozšíri rad našich zamestnancov tak, aby sme to dosiahli.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov