Pridať inzerát

Údržba

Metales, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: M. R. Štefánika 44, Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Mzda: • HPP: 5,00 - 7,00 €/hod ; • Živnosť: 7,5 € - 10,50 €/hod.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha, údržba a oprava na zverených technických
zariadeniach (mechanické, pneumatické, elektrické);
• preventívna a kontrolná činnosť v oblasti opráv, údržby
a zabezpečenia bezporuchového chodu výrobných zariadení;
• zodpovedný za servis zariadení (organizácia servisov);
• práca v jedno až dvojzmennej prevádzke.

• prémiový systém až do 200 €/mesiac;
• ubytovanie vo firemnom byte 50 €/mesiac
• firemná akcie...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• vzdelanie elektrotechnického smeru;
• technicky zdatný slaboprúd, silnoprúd, §21, vyhl.508/2009 PODMIENKOU;
• časová flexibilita podľa pokynov riadenia výroby a potreby opráv;
• výhodou: zváračský preukaz, Vzv preukaz.

Spoločnosť Metales s.r.o. sa orientuje na kovovýrobu,zváranie,presné opracovanie na CNC strojoch.Taktiež sme producentom spojovacích a kotviacich prvkov (tesárske kovania).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M.R.Štefánika 44
026 01 Dolný Kubín