Pridať inzerát

Vedúci útvaru strategických činností MsÚ

Mestský úrad Svätý Jur

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prostredná 29, Svätý Jur
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacStanovujú sa v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, platová trieda 8 (plat v rozpätí od 887,00 € do 1.064,50 € v závislosti od počtu odpracovaných rokov + 15 % zvýšenie tarifného platu + osobný príplatok + príplatok za riadenie). Nástupný plat 1500 € + variabilné zložky platu. Konečná výška platu závisí od skúseností a schopností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Územné plánovanie a stavebná činnosť.
- Zabezpečovanie investičnej výstavby mesta, plnenie kapitálového rozpočtu mesta.
- Riadenie činností útvaru zabezpečujúceho stavebný úrad, cestné hospodárstvo, životné prostredie, správu majetku mesta atď.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú, dovolenka + 5 dní ročne, pracovný čas 37,5 hod./týždeň, ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- Prihláška do výberového konania
- Kópie dokladov o vzdelaní
- Profesijný životopis
- Písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v súlade s nariadením EP a Rady 2016/679 o GDPR a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
V záujme rýchlej a efektívnej komunikácie žiadame uchádzačov, aby v prihláške uviedli svoju e-mailovú adresu a telefonický kontakt.
Prihlášku s požadovanými dokladmi je potrebné zaslať, alebo osobne doručiť najneskôr do 03.02.2022 do 12:00 hod. na adresu: Mestský úrad Svätý Jur, Prostredná č. 29, 900 21 Svätý Jur.
Uchádzač, ktorý spĺňa požadované predpoklady bude prizvaný na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebného (technického zamerania - manažment stavieb), prípadne právneho zamerania

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Odborná prax v oblasti samosprávy a stavebného poriadku výhodou

- Predpoklady na výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z.z.: spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť
- Znalosť právnych predpisov v oblasti územnej samosprávy, stavebného zákona a správneho poriadku
- Samostatnosť v rozhodovaní, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, iniciatívny postoj k pracovným úlohám
- Skúsenosti z riadiacej činnosti min. 3 roky
- Manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti
- Práca s počítačom (Word, Excel, Internet pokročilý)
- Vodičský preukaz skupiny B

Mestský úrad, samospráva
Mesto Svätý Jur
www.svatyjur.sk
msu@svatyjur.sk