Pridať inzerát

Prednosta mestského úradu

Mestský úrad Svätý Jur

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prostredná, Svätý Jur
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacPlatové podmienky sa stanovujú v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, platová trieda 9 (plat v rozpätí od 972,00 € do 1.167,00 € v závislosti od počtu odpracovaných rokov + 15 % zvýšenie tarifného platu + osobný príplatok + príplatok za riadenie). Konečná výška platu závisí od skúseností a schopností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riadenie a koordinácia činností mestského úradu, tvorba koncepcií, personálna činnosť, príprava materiálov na mestské zastupiteľstvo.

Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce. Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú, plný pracovný úväzok.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti:
- motivačný list
- profesijný životopis s uvedením mailového a telefonického kontaktu
Osobné údaje sú spracúvané pre potreby vyhláseného konkurzu v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia EP a Rady 2016/679 o GDPR a v súlade s § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Písomné žiadosti zasielajte do termínu 16.01.2022 na adresu:
Mestský úrad, Prostredná 29, 900 21 Svätý Jur, msu@svatyjur.sk
Uchádzač, ktorý spĺňa požadované kvalifikačné predpoklady a požiadavky bude prizvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor ekonomický alebo právny

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3

Iné požiadavky:
- predpoklady na výkon práce vo verejnom záujme v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z.z.: spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť,
- znalosť platnej právnej legislatívy a ostatných všeobecne záväzných predpisov pre oblasť verejnej správy a územnej samosprávy,
- práca s PC, MS Office, MS PowerPoint, elektronická pošta na výbornej úrovni
- skúsenosti z riadiacej činnosti v oblasti samosprávy min. 3 roky,
- iniciatívny postoj k pracovným úlohám, samostatnosť v rozhodovaní, manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti
- analytické, koncepčné a strategické myslenie, schopnosť zvládať pracovné zaťaženie, schopnosť tímovej práce

Mestský úrad, samospráva
Mesto Svätý Jur
www.svatyjur.sk
msu@svatyjur.sk