Pridať inzerát

Finančný účtovník MŠ na Ekonomickom oddelení MsÚ Púchov

Mestský úrad Púchov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mestský úrad Púchov, Štefánikova, Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac13. plat, odmeny, ...
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovníctva, evidencia, vystavovanie a účtovanie faktúr

v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Termín a miesto výberového konania bude uchádzačom, ktorí splnili podmienky,
oznámené písomnou formou. Mesto Púchov si vyhradzuje právo neprizvať na osobný
pohovor uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky vyššie uvedené kritéria a požiadavky alebo
nedoručia vyššie uvedeným spôsobom a v termíne požadované doklady. O termíne a
mieste uskutočnenia osobného pohovoru budú uchádzači písomne informovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výhodou

Požiadavky na zamestnanca:
 minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického zamerania,
 odborná prax v účtovníctve,
 odbornosť – znalosť príslušnej legislatívy v oblasti účtovníctva a rozpočtu verejnej správy,
 aktívna práca s PC a inými bežne používanými komunikačnými technológiami (MS Word, Excel, .... ) ,
 samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, analytické myslenie ,
 bezúhonnosť, spoľahlivosť na právne úkony v plnom rozsahu a osobné predpoklady na výkon funkcie,
 zdravotná spôsobilosť na výkon funkcie,

Zoznam požadovaných dokladov:
 písomná žiadosť,
 profesijný štruktúrovaný životopis, motivačný list a fotokópia dokladu o vzdelaní,
 čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v prílohe žiadosti,
 súhlas uchádzača na použitie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.
o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Mesto Púchov - Mestský úrad v Púchove.

Adresa spoločnosti

Mesto Púchov
Štefánikova 821/21
02018 Púchov