Pridať inzerát

Projektový manažér

Mestský úrad Galanta

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mestský úrad, Mierové námestie, Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◦ príprava, implementácia a monitorovanie projektov zo štrukturálnych fondov EÚ a z ostatných mimorozpočtových zdrojov
◦ získavanie a spracúvanie dát pre potreby projektov v rámci mestského úradu
◦ komunikácia s verejnými inštitúciami a partnermi projektov
◦ koordinácia projektov, finančné riadenie, administrácia a kontrola projektov, riadenie projektového tímu
◦ koordinácia spolupráce mesta s partnerskými mestami, tvorba spoločných aktivít a projektov
◦ monitoring a prehľad vyhlásených výziev zo zdrojov ŠR a zdrojov štrukturálnych fondov
◦ poradenská činnosť

- práca na zmysluplných projektoch
- samostatná kancelária
- motivujúce ohodnotenie

Pošlite nám svoj životopis, vyhovujúcich uchádzačov si pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

• bezúhonnosť
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť
• praktické a analytické myslenie
• komunikatívnosť, proaktivita
• zmysel pre detail
• vodičské oprávnenie - skupina B
• znalosť anglického jazyka výhodou
• práca s PC - užívateľ, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint
• odborná prax minimálne 2 roky v oblasti prípravy, hodnotenia, riadenia, monitorovania, kontroly
• implementácie projektov financovaných z prostriedkov štrukturálnych fondov/ EŠIF
• znalosť relevantných platných právnych predpisov SR a EÚ, programových, koncepčných a strategických dokumentov v predmetnej oblasti

Mestský úrad Galanta zastrešuje služby obyvateľom vo veľkom rozsahu a spektre. Zameriava sa pri prijímaní predovšetkým na omladzovanie kolektívu a zamestnávanie skutočných odborníkov vo svojom odbore s výsledkami a praxou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov