Pridať inzerát

Knihovník/-čka knižnice Múzea mesta Bratislavy

Mestské múzeum

  • Miesto práce: Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacV závislosti od pracovných schopností a skúseností je možnosť priznať aj osobný príplatok.
  • Termín nástupu: čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezenčná a absenčná výpožičná služba a s ňou súvisiace agendy;
- Poskytovanie bibliografických a faktografických informácií, spracovanie rešerší;
- Verifikácia a adjustácia knižničného fondu;
- Spracovávanie záznamov o knižničných dokumentoch v IS knižnice;
- Budovanie katalógu;
- Vedenie základných knihovníckych evidencií.

1. Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 %.
2. Ďalšie benefity:
a) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona;
b) na žiadosť zamestnanca 2 dni pracovného voľna/rok s náhradou funkčného platu;
c) možnosť práce z domu;
d) sociálna politika – príspevok na stravovanie;
e) práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta;
f) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave;
g) možnosť podieľať sa na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania;
2. Motivačný list;
3. Životopis;
4. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky vo formáte pdf na e-mail: maria.bosacka@bratislava.sk najneskôr do 31. 01. 2022.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

MC office - Pokročilý

- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti;
- Spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť, precíznosť;
- Zmysel pre poriadok a prácu v tíme;
- Cudzí jazyk a skúsenosti z pôsobenia v oblasti knižníc sú výhodou.

múzejníctvo