Pridať inzerát

Koordinátor správy múzea

Mestské múzeum

  • Miesto práce: Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.12.2021, najneskôr od 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za bezproblémový chod organizácie počas bežnej prevádzky v prenesených
právomociach vedúceho oddelenia;
- koordinuje dennú prítomnosť a služby prevádzkovým pracovníkom múzea, tím cca. 30
kolegov;
- prostredníctvom tímu technických zamestnancov koordinuje obnovu spravovaných
objektov a ich technických zariadení, vykonáva plnenie záväzných podmienok zmlúv o
realizácii prác spojených s touto obnovou a údržbou a prevádzkou expozícií;
- zbiera dáta o stave zverených budov, expozícií a priestorov; vykonáva analýzu
technického stavu objektov a iniciatívne hľadá riešenia na odstránenie problémov
konzultáciou s vedením oddelenia;
- zbiera dáta z informačných systémov a stave návštevnosti; spotrebe energií, tvorí
databázy; vyhodnocuje a vytvára podnety na optimalizáciu služieb múzea
poskytovaných návštevníkom a interným klientom; priamo vytvára a definuje štandard
služieb;
- spolupracuje pri koordinovaní zamestnancov oddelenia pri zabezpečení realizácie
výstav, expozícií, eventov a krátkodobých prenájmov;

1. Príspevok do DDS 2 %;
2. Možnosť profesijného a odborného rastu, podpora ďalšieho vzdelávania;
3. Ďalšie benefity:
a) pružný pracovný čas v čase 6:00 – 18:00 podľa usmernenia vedúceho oddelenia
b) mobilný telefón
c) zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona;
d) na žiadosť zamestnanca 2 dni pracovného voľna/rok s náhradou funkčného platu;
e) sociálna politika – príspevok na stravovanie;
f) práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta;
g) voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica
v Bratislave;
h) možnosť priamo sa podieľať na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku a
neustále zlepšovať poskytované služby návštevníkom

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky na
e-mail: maria.bosacka@bratislava.sk. Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne do 15.12.2021 alebo kým inzerát nestiahneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

znalosť IT - Pokročilý
Audiovizuálna technika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v organizovaní tímu ľudí v pozícii koordinátor

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť pri výkone prác; bezúhonnosť, čistý výpis registra trestov; spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, fyzická zdatnosť

múzejníctvo