Pridať inzerát

Učiteľ/ka 1.stupňa ZŠ

Mestská časť Bratislava - Rača

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava - Rača, Rača
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”. Navyše prísľub individuálneho odmeňovania 2-krát ročne v závislosti od pracovných výsledkov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ/ka 1.stupňa základnej školy

Ponúkame prácu v menšej novovznikajúcej základnej škole Na Pántoch 9 a následne od augusta 2023 v novozrekonštruovanej a moderne zariadenej základnej škole Plickova 9 v centre mestskej časti Bratislava-Rača. Pre úspešného uchádzača (zamestnanca) ponúkame ubytovanie v samostatnej izbe v školskom byte alebo samostatnú izbu v ubytovni priamo v areáli školy Na Pántoch 9, Bratislava a taktiež možnosť využívania plavárne a telocvične v areáli školy.

Chceme byť školou plnou veselých ľudí, ktorí svoju prácu robia s láskou a so zanietením. Ak máš chuť byť našou súčasťou a robiť veci inak, pridaj sa k nám! Hľadáme fajn človeka, ktorý má vzťah k deťom a záujem na kvalitnom vzdelaní a školstve. Hľadáme učiteľa s charakterom, progresívnym myslením, lojálneho a dynamického. Učiteľa, ktorý sa vie tešiť na svoju prácu a robí ju s láskou.

Miesto práce a termín nástupu:
od 22.8.2022 ZŠ Na Pántoch 9, Bratislava, následne od 21.8.2023 ZŠ Plickova 9, Bratislava

Žiadosti spolu s profesijným životopisom je možné poslať elektronickou poštou na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Kontaktovať budeme vybraných záujemcov na základe zaslanej žiadosti a životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.

Znalosť práce s PC:
internet, Word, Excel, PowerPoint, EduPage, Teams

Požiadavky na uchádzača:
- profesionalita a odbornosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- schopnosť načúvať
- empatický a láskavý prístup k deťom
- kultivovaný slovný prejav
- ochota pomáhať
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov