Pridať inzerát

Špecialista/ka na sociálne siete

Mestská časť Bratislava - Petržalka

  • Miesto práce: Miestny úrad Petržalka, Kutlíkova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny / na základe kvalifikácie, skúseností a výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď / po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO:

- Ste kreatívny/a, baví vás písať s pridanou hodnotou, lebo ste v tom fakt dobrý/á a dokážete akékoľvek odborné informácie tlmočiť vašej cieľovke takpovediac polopate?
- Viete, že fejsbúky neslúžia len na zdieľanie názorov a fotografií, ale že sú to tiež reklamné mašinérie, ktoré pracujú s automatizovanými algoritmami monetizujúcimi naše údaje?
- Dokážete si akúkoľvek tému sami vybrať z obrovského kolotoča, ktorý sa denno-denne točí okolo nás, iniciatívne ju spracovať, doplniť, prebrať s kolegami a zverejniť mestu i svetu?
- Sledujete nové trendy v ONLINE marketingu a komunikácii, nie je vám ľahostajné dianie vo vašej samospráve a rozumiete tomu, že demokracia by sa bez správy vecí verejných nezaobišla?
- Nerobí vám problém pracovať vtedy, keď sa niečo deje, prácu nevnímate len cez výplatnú pásku ale ako poslanie, ktoré sa spája so zodpovednosťou voči kolegom i verejnosti?

Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke v oblasti sociálnych sietí, ONLINE marketingu a komunikácie zamestnávať:

- zodpovednosť za výrobu, distribúciu a správu obsahu relevantných sociálnych sietí Petržalky (najmä Facebook, Instagram, LinkedIN a Google) vrátane odpovedania na komentáre či správy
- zodpovednosť za čerpanie rozpočtu na sponzorovanú distribúciu obsahu naprieč sociálnymi sieťami Petržalky od prvotnej analýzy, cez priebežné úpravy, až po záverečné vyhodnotenie
- spolupráca na marketingových a komunikačných projektoch či kampaniach
- spolupráca na riešení podnetov od obyvateľov a návštevníkov Petržalky
- spolupráca na tvorbe komunikačnej stratégie v oblasti sociálnych sietí
- komunikácia s internými aj externými partnermi Petržalky

Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto:

Vaša dvojdielna open space kancelária s budúcimi super kolegami - Ivkou (foto a video), Miou (PR) a Dávidom (podnety) - sa nachádza na prvom poschodí nášho úradu. Okrem nich hneď o dvere ďalej sedia, teda zväčša, čiže mimo potrebných home officeov aj kolegovia Daniel (noviny) a Jozef (vedúci). A skoro sme zabudli, ešte sa cez ZOOM alebo inú appku budete pomerne často stretávať aj s našim hlavným grafikom Martinom.

Každopádne, či už ráno prídete pešo, na bicykli, MHD alebo autom, okrem kávy vás budú čakať aj desiatky viac či menej kompletných podkladov na desiatky viac či menej relevantných, zaujímavých a dôležitých tém vhodných na spracovanie a zverejnenie aj na našich sociálnych sieťach. Po porade nášho tímu vyberiete tie, pre vašu agendu naozaj relevantné, zaujímavé a dôležité, pričom pri ich spracovaní začne rutinný boj o doplnenie nie vždy kompletných podkladov.

Určite to však spolu zvládneme a popri čakaní na materiály sa budete môcť venovať aj odpovedaniu na komentáre a správy, nastavovaniu, analýze a vyhodnocovaniu reklamných kampaní či v rámci vlastnej iniciatívy pracovať na nových projektoch s inými oddeleniami alebo partnermi.

- 5 dní dovolenky navyše
- flexibilný pracovný čas
- home office po dohode
- potrebné školenia a kurzy
- samozrejme príspevok na stravovanie
- pracovný notebook a mobil aj na súkromné účely
- a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať:

- štruktúrovaný profesijný životopis a sprievodný list
- referencie na doterajšiu prácu, projekty či kampane
- certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach
- doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

Informácie o výberovom konaní:

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 13. júna 2021 (vrátane) cez Profesiu alebo priamo na e-mail praca@petrzalka.sk. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Spracovanie osobných údajov:

Vaše osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzavretia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely. Neuskutoční sa pritom ich prenos do tretích krajín. Viac informácií ohľadom ochrany osobných údajov nájdete na PETRZALKA.sk/ochrana-osobnych-udajov. Kontakt: zodpovednaosoba@somi.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, komunikácia, reklama, verejná a štátna správa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Facebook Business Manager - pokročilý
Facebook Ads Manager - pokročilý
Google Ads - pokročilý
Mailchimp - základy
Figma - základy
Adobe InDesign - základy
Adobe Illustrator - základy
WordPress - základy

Počet rokov praxe

2

Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať aspoň dvojročnú prax z tímu, ktorý sa naozaj naplno venoval komplexnému manažmentu sociálnych sietí niektorej z takzvaných love brands. Úplne ideálne z reklamnej agentúry či súkromnej sféry. Veľkou výhodou je určite i dobrovoľnícka alebo iná činnosť v neziskovom sektore, štátnej a verejnej správe. Dôležitými vlastnosťami by mali byť najmä odbornosť, samostatnosť, zmysel vidieť veci komplexne a nebáť sa učiť aj z vlastných chýb. V neposlednom rade platí, že spolupráca, vytrvalosť, ochota pomôcť, trpezlivosť, prioritizácia či zodpovednosť nie sú u nás na komunikačnom referáte iba frázami.

K vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať:

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- minimálne dvojročnú prax so správou sociálnych sietí
- perfektné ovládanie slovenčiny slovom aj písmom
- skúsenosť s budovaním značky v ONLINE priestore
- skúsenosť s nástrojmi Google Marketing Platform a Facebook Business Suite
- skúsenosť s nástrojmi na tvorbu grafiky
- skúsenosť s copywritingom a storytellingom

Mestská časť Bratislava - Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 120-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, podniku verejnoprospešných služieb, zberného dvora, trhoviska, sociálnej výdajne, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Adresa spoločnosti

Kutlíkova 17
852 12 Bratislava