Pridať inzerát

Montér/ka kamerového systému a dátových káblov

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacmzda od 850 EUR podľa praxe a skúseností
  • Termín nástupu: ihneď resp. podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S náplňou vašej novej práce so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac otázok nižšie odpoviete ÁNO:

- Baví vás manuálna práca a vo všetkom sa doslova vŕtate?
- Pracujete radi tak v interiéri, ako aj v exteriéri?
- Vidíte rozdiel medzi rôznymi typmi zväzkov káblov na prvý pohľad?
- Máte skúsenosť so zapájaním elektrických a dátových zariadení?
- Zvládate lozenie po rebríku a výšok sa nebojíte?
- Myslíte na bezpečnosť pri práci za každých okolností?

Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať:

- inštalácia dátových a sieťových káblov pre kamerový systém na školách, škôlkach, parkoviskách a ďalších objektoch vo vlastníctve našej mestskej časti;
- práca najmä s vŕtačkou v exteriéri aj v interiéri;
- práca vo výškach, zväčša z rebríka alebo na strechách (zaškolenie a potrebné doklady radi zabezpečíme)

Na túto prácu u nás v Petržalke máte vyššie predpoklady, ak:

- ste bezúhonný/á, máte vlastné hodnoty a morálne zásady;
- záleží vám na tom, aby bola vaša práca odvedená dobre;
- máte odbornú prax elektrikára/ky (výhoda, nie podmienka);
- máte znalosti zo zapájania elektrického a dátového vedenia (výhoda, nie podmienka);
- ste držiteľom vodičského preukazu minimálne sk. B (výhoda, nie podmienka).

Predstava o vašom bežnom pracovnom dni:

Vaša práca sa bude odohrávať na rôznych miestach v Petržalke, tak v interiéri, ako aj exteriéri, ale zväčša na rebríku alebo streche. Plán práce na najbližšie dni dostanete od vašich nových kolegov z referátu správy verejných priestranstiev. Podľa neho si s nimi pripravíte potrebné technické vybavenie a autom sa s kolegami vydáte do školy, škôlky či na parkovisko, ktoré bude potrebné vybaviť kamerovým systémom či pokryť dátovým spojením. Pri svojej práci tiež budete myslieť na bezpečnosť seba a vašich nových kolegov. Budete teda človekom, na ktorého sa dá spoľahnúť, pretože sa drží dohodnutých plánov.

Radi vás u nás v Petržalke zamestnáme:

- na plný úväzok s dobou určitou 12 a viac mesiacov;
- a ak sa vám u nás bude páčiť, môžeme našu spoluprácu predĺžiť a vylepšiť.

- 5 dní dovolenky navyše
- zaškolenie a potrebné doklady radi zabezpečíme
- samozrejme gastrolístky
- a benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe a kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

VIAC INFO KEDYKOĽVEK
V prípade záujmu sa neváhajte pre viac informácií a ďalší postup ozvať aj nášmu super kolegovi, pánovi Róbertovi Marekovi na telefónnom čísle 0947 487 548 a e-maile robert.marek@petrzalka.sk.

SPRACOVANIE OSOVNÝCH ÚDAJOV
Poskytnuté osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté členom výberovej komisie a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Neuskutoční sa prenos osobných údajov do tretích krajín. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú využívané na pracovnoprávne účely. Viac informácií ohľadom ochrany osobných údajov nájdete na PETRZALKA.sk/ochrana-osobnych-udajov/. V prípade ochrany osobných údajov nás neváhajte kontaktovať e-mailovej adrese zodpovednaosoba@somi.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

ochota a chuť pracovať, flexibilita a dochvíľnosť, samostatnosť, spoľahlivosť a vynaliezavosť

Mestská časť Bratislava - Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 120-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov na miestnom úrade spája zmysel pre službu obyvateľom i návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorý ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu :)

Adresa spoločnosti

Kutlíkova 17
852 12 Bratislava

Kontakt