Pridať inzerát

Personalista/referent oddelenia školstva-miestna samospráva

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

  • Miesto práce: Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves, Karloveská, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie personálnej agendy pre materské školy a školské jedálne pri materských školách v pôsobnosti MČ Bratislava-Karlova Ves – pedagogických a nepedagogických zamestnancov materských škôl a školských jedální (ďalej len „zamestnanci“), vedenie príslušnej dokumentácie a vykonávanie platových inventúr,
• zabezpečovanie pracovnoprávnej agendy zamestnancov súvisiacej s uzatváraním, zmenou a skončením pracovného pomeru vrátane dohôd,
• kontrola spĺňania kvalifikačných predpokladov zamestnancov,
• vedenie časti personálnej agendy riaditeľov základných škôl s právnou subjektivitou,
• prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov do poisťovní, komunikácia s príslušnými úradmi,
• vedenie podkladov a vypracovanie analýz súvisiacich s personálnou politikou - vypracúvanie podkladov pre finančné a daňové orgány, Sociálnu poisťovňu, Všeobecnú zdravotnú poisťovňu a pod.,
• spracovanie agendy v systéme Oversi,
• príprava podkladov k stravovaniu zamestnancov (gastrolístky) a ich distribúcia,
• zodpovednosť za správne uplatňovanie platných predpisov z oblasti personalistiky a priebežné, sledovanie zákonov, vyhlášok a nariadení vzťahujúcich sa na výkon zverejnej agendy,
• inzerovanie voľných pozícií z oblasti školstva,
• príprava podkladov k rozpočtu za oblasť školstva a úzka spolupráca s oddelením školstva.

Práca v stabilnom prostredí verejnej správy
Zázemie progresívneho a dynamicky sa rozvíjajúceho úradu vo verejnej správe
Práca s najnovšími technológiami
Možnosť profesionálneho rastu
Benefity v rámci Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti personalistiky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky praxe

Počet rokov praxe

3

• znalosť príslušnej legislatívy z oblasti personalistiky zamestnancov (Zákonník práce, Zákon o pedagogických a odborných zamestnancov s príslušnými vykonávacími predpismi),
• praktická skúsenosť so spracovaním personalistiky zamestnancov,
• práca v personálnom a mzdovom softvéri Vema výhodou
• znalosť PC na dobrej užívateľskej úrovni (Word, Excel, Internet),
• schopnosť pracovať samostatne,
• precíznosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, tímová práca,
• motivácia pre prácu vo verejnom sektore,
• záujem zefektívniť zavedené procesy vo verejnej správe.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov