Pridať inzerát

Energetický manažér

Mesto Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mestský úrad Prešov, Jarková, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacv zmysle platného poriadku odmeňovania.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odborná činnosť na úseku energetiky a ochrany ovzdušia

v zmysle platnej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie sú dostupné na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

energetického manažmentu a verejnej správy

samostatnosť, rozhodnosť

Mesto Prešov zabezpečuje originálne kompetencie miest a obcí a prenesený výkon štátnej správy. Zamestnáva administratívnych pracovníkov, opatrovateľov, mestských policajtov a učiteľov materských škôl bez právnej subjektivity. Je zriaďovateľom rozpočtových a príspevkových organizácií a zakladateľom obchodných spoločností.