Pridať inzerát

Referent/ka kancelárie 1. kontaktu

Mesto Poprad

  • Miesto práce: Mestský úrad Poprad, Nábrežie Jána Pavla II, Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 EUR/mesiacosobný príplatok po zaučení
  • Termín nástupu: 01.03.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poskytovanie informácií občanom, zabezpečovanie prvotnej agendy delegovanej z odborov a oddelení mestského úradu,
- osvedčovanie podpisov a listín podľa zákona č. 599/2001 Z. z. o osvedčovaní listín a podpisov na listinách obvodnými úradmi a obcami v platnom znení

Týždenný pracovný čas 37,5 hod., dodatková dovolenka v dĺžke jedného týždňa, príjemné pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
-žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
-štruktúrovaný životopis
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický, verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

1

bezúhonnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, samostatnosť

Mesto Poprad je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.