Pridať inzerát

Vedúca/i oddelenia financií, daní a správy majetku mesta

Mesto Poltár

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná 489/1, 987 01 Poltár
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 826,5 - 1 500 EUR/mesiacročné odmeny podľa KZ
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- minimálne stredoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
- najmenej 5 ročná odborná prax na úseku financií, podvojného účtovníctva, rozpočtovníctva, výkazníctva
a mzdovej agendy

15% navýšenie tarifného platu, osobný príplatok, 5 dní dovolenky nad rámec ZP, ošatné, rekreačné poukazy, stravné a iné výhody podľa platnej KZ a KZVS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník, rozpočtár, výkazníctvo

Počet rokov praxe

5

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné
a riadiace schopnosti, tímová práca
- znalosť podvojného účtovníctva, rozpočtovníctva, výkazníctva a mzdovej agendy
- znalosť a skúsenosti z oblasti práce v samospráve, znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov,
znalosť zákona o majetku obcí
- skúsenosti s finančným riadením projektov financovaných prostredníctvom ŠR a EÚ
- dobrá znalosť práce s počítačom (Word, Excel, Outlook, Internet ...)
- osobnostné a morálne predpoklady
- ochota vysokého pracovného nasadenia, samostatnosť, presnosť a zodpovednosť

samospráva