Pridať inzerát

Projektový manažér pre projekty na čerpanie eurofondov

Mesto Poltár

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná 489/1, 987 01 Poltár
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780,5 - 1 500 EUR/mesiac15% navýšenie TP, osobný príplatok
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za riadenie projektov od ich začiatku až po koniec.
• Definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek spoločnosti.
• Vypracovávanie detailného harmonogramu prác.
• Riadenie, koordinovanie a motivovanie členov projektového tímu.
• Kontrolovanie dodržiavania harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu.
• Komunikovanie s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a pod

Základná zložka mzdy: minimálne 780,50 € podľa zákona č. 553/2003 Z. z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v závislosti od zaradenia zamestnanca podľa dosiahnutého stupňa vzdelania, dĺžky započítanej praxe a zákonom ustanovených príplatkov. Benefitmi sú 15% navýšenie tarifného platu, 2% príspevok na III. Pilier DDS, 5 dní dovolenky nad rámec ZP, príspevok na rekreačný poukaz, ošatné, odmeny podľa KZ a KZVS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
ITMS2014+ - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, schopnosť riešiť problémy, odolnosť voči stresu, riadiace schopnosti, organizačná schopnosť, rozhodnosť
- osobnostné a morálne predpoklady

samospráva