Samostatný odborný zamestnanec na odbore komunálnych služieb

MESTO Nové Zámky

  • Miesto práce: Mesto Nové Zámky, Hlavné námestie, Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 922,5 EUR/mesiacmožnosť priznania osobného príplatku a udelenia odmeny na základe výsledkov práce a plnenia úloh
  • Termín nástupu: jún 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie podkladov vrátane projektových dokumentácií
pre vydanie územných rozhodnutí pre investičné akcie v investorstve/spoluinvestorstve mesta
pre vydanie stavebných povolení pre investičné akcie v investorstve/spoluinvestorstve mesta
• zabezpečovanie preberacích konaní na stavbách v investorstve mesta,
účasť na ich kolaudáciách
• kontrola súpisu vykonaných prác na stavbách v investorstve mesta

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:

• žiadosť o zaradenie do pohovoru s
telefónnym a e-mailovým kontaktom
• štruktúrovaný životopis s uvedeným
podrobných informácií o praxi
• motivačný list
• doklady o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, absolvovaní kurzov, odbornej praxe
• súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Kritériá pri rozhodovaní:

• absolvovanie osobného pohovoru
zameraného na vedomostné a osobnostné
znalosti uchádzača

Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné a iné kritériá a požiadavky a predložia všetky požadované doklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• flexibilita, samostatnosť
• komunikatívnosť, organizačné schopnosti
• zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, vysoké pracovné nasadenie
• koncepčné myslenie, schopnosť pracovať v tíme
• morálna a občianska bezúhonnosť
• počítačové znalosti na úrovni pokročilý
Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Power Point

mesto