Vedúci oddelenia výstavby, regionálneho rozvoja a ochrany životného prostredia Mestského úrad Kolárovo

Mesto Kolárovo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mesto Kolárovo, Kostolné námestie, Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2021 resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava projektových dokumentácií, verejného obstarávania na úseku výstavby a regionálneho rozvoja
- Dohľad nad dodržiavaním projektov výstavby prebiehajúcej na území mesta Kolárovo, kontrola procesu výstavby
- Kontrola súladu stavieb s územno-právnou dokumentáciou
- Dohľad nad preneseným výkonom štátnej správy na úseku ochrany ovzdušia, vodného hospodárstva, odpadového hospodárstva, ochrany prírody a krajiny, miestnych a účelových komunikácií,
- Plnenie úloh a nariadení v rozsahu príslušných zákonov v oblasti životného prostredia, dopravy, pozemných komunikácií atď.
- Správa a údržba mestských komunikácií, verejných priestranstiev a zelene, detských ihrísk
- Realizácia projektov financovaných zo štrukturálnych fondov

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
- Žiadosť o zaradenie do výberového konania
- Životopis
- Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania, doklady o absolvovaní kurzov, certifikáty
- Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- Výpis z registra trestov, nie starší ako jeden mesiac
Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – vedúci OV a RR MsÚ - neotvárať“, najneskôr do 21.05.2021
na adresu:
Kostolné námestie 1
946 03 Kolárovo

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

riadenie
3

- znalosť a skúsenosti z oblasti investičnej výstavby, územného plánovania a stavebníctva
- znalosť a skúsenosti v oblasti práce v samospráve, znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov v oblasti stavebného poriadku, životného prostredia a projektov v pôsobnosti samosprávy, znalosť zákona o majetku obcí
- znalosť zákona o verejnom obstarávaní
- znalosť práce s rozpočtom mesta a jeho tvorba
- samostatnosť v rozhodovaní
- schopnosť teamovej práce
- komunikatívnosť, manažérske a organizačné schopnosti, flexibilita

Mesto Kolarovo

Adresa spoločnosti

Kostolné nám. 1
946 03 Kolarovo