Pridať inzerát

Konateľ KolByt s.r.o. Kolárovo

Mesto Kolárovo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiaczákladná mzda od 1600 € brutto, v závislosti od doterajšej praxe uchádzača
  • Termín nástupu: 1.8.2022 resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riadenie a zodpovednosť za chod spoločnosti; zastupovanie spoločnosti navonok; zodpovednosť za plnenie úloh v rámci predmetu podnikania spoločnosti a vyplývajúcich zo zasadnutí valného zhromaždenia; zodpovednosť za hospodárenie s majetkom mesta a spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• prihláška do výberového konania
• návrh koncepcie rozvoja spoločnosti KolByt, s. r. o. Kolárovo
• profesijný životopis v štruktúrovanej forme
• overená fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
• potvrdenie o odbornej praxi
• písomný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

energetika alebo ekonomika

Počet rokov praxe

3

• osobnostné a morálne predpoklady na výkon riadiacej funkcie
• manažérske, organizačné a komunikačné schopnosti
• rozhodnosť, schopnosť pracovať v záťažových situáciách, flexibilita a orientácia na ciele
• analytické a koncepčné myslenie
• samostatnosť, kreativita, vysoké pracovné nasadenie, presnosť, zodpovednosť

Mesto Kolarovo