Samostatný odborný referent odboru výstavby a územného plánovania

Mesto Bánovce nad Bebravou

  • Miesto práce: Mestský úrad Bánovce nad Bebravou, Námestie Ľudovíta Štúra, Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacplatové podmienky v závislosti od odpracovaných rokov a odborných skúseností z praxe
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje projektové dokumentácie pre stavby realizované v investorstve mesta aj iných v rámci rozvojového programu, ich schvaľovanie s dotknutými orgánmi, vybavovanie stavebných povolení v zmysle príslušných zákonov,
- zabezpečuje a kontroluje dodávateľov pre jednotlivé stavby, kontroluje priebeh realizácie stavieb, ich kvalitu, pripravuje kolaudačné konanie, užívania schopnosť stavby a jej odovzdanie a prebratie budúcemu správcovi,
- zostavuje plány a časový postup výstavby jednotlivých akcií mesta Bánovce nad Bebravou,
- posudzuje splnenie podmienok k žiadosti o poskytnutie podpory zo ŠFRB a vypracováva príslušné formuláre,
- základná znalosť práce s PC
- autorizácia - pečiatka stavebného dozoru výhodou
- znalosť základov tvorby rozpočtu a výkazov výmer

pružná pracovná doba, iné výhody v súlade s KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v stavebníctve výhodou

- orgán územnej samosprávy

Adresa spoločnosti

Nám.Ľ.Štúra, 1/1
95701 BÁNOVCE NAD BEBRAVOU