Pridať inzerát

Referent reklamácií

Messer Tatragas, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chalupkova 9, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacRočná mzda je vyplácaná: mesačná mzda x 13,8/rok ( 12 x mesačná mzda+dovolenková mzda vo výške 80% základnej mesačnej mzdy a vianočná odmena vo výške 100% základnej mesačnej mzdy) K základnej mesačnej mzde sú vyplácané príplatky v zmysle Kolektívnej zmluvy a Zákonníka práce.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, preverovanie a spracovanie reklamácií,
- zadávanie tiketov CRM,
- stav obalového konta,
- riešenie problémov rôzneho typu,
- vyhľadávanie relevantných dokladov pre riešenie reklamácií,
- informovanie zákazníka a predajných centier o vybavení reklamácie,
- evidencia reklamácií, archivovanie reklamačného spisu,

- ročný plat vo výške 1.000,00€ - základná mesačná mzda x 13,8
- mesačné príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy
- stravná karta (v hodnote 4,80€ / 1 lístok- z toho príspevok zamestnanca je vo
výške 1,24€)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- dovolenka na zotavenie - jednotná výmera pre všetkých zamestnancov 6
týždňov
- týždenný pracovný čas 37,5 hod
- ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov v zmysle KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s reklamáciami

- ovládanie programu SAP je výhodou
- základy AJ alebo NJ

Messer Tatragas, spol. s r.o. je členom medzinárodnej skupiny Messer, ktorá patrí k popredným svetovým výrobcom a distribútorom priemyselných plynov. Skupina Messer je aktívna v oblasti technických, medicinálnych a špeciálnych plynov, príslušenstva a zdravotníckej techniky vo viac ako 30 krajinách Európy, Ázie, severnej a južnej Ameriky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Lisá
Tel.: +421250254440
E-mail: poslať životopis