Pridať inzerát

Technik

Messer Tatragas, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chalupkova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac1350,00*13,8/rok 13. plat (dovolenkový) vo výške 80% základnej mesačnej mzdy a 14. plat ( vianočný ) vo výške 100% základnej mesačnej mzdy
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie výstavby technologických zariadení (montáže potrubných rozvodov a zdrojových staníc technických plynov).
Koordinácia prác na stavbe ( doprava, žeriavy, plošiny, montážni pracovníci Messer Tatragas spol. s r. o. a zamestnanci subdodávateľov ).
Vypracovanie špecifikácie pre nákup hardwaru pre technologické zariadenia.
Technická podpora obchodnému oddeleniu, vypracovanie cenových ponúk.
Oboznámenie užívateľov s obsluhou nainštalovaných technologických zariadení.

- ročný plat vo výške 1.350,00€ základná mesačná mzda x 13,8
- mesačné príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy
- stravná karta (v hodnote 4,80€ / 1 lístok- z toho príspevok zamestnanca je vo výške 1,24€)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- dovolenka na zotavenie - jednotná výmera pre všetkých zamestnancov 6 týždňov
- týždenný pracovný čas 37,5 hod
- ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania, Strojársko-technologická fakulta

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office ( Word, Excel ) - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax z oblasti predaja technologického hardwaru
(armatúry) ako sú napr. spoločnosti BickelWolf, Microwel, Emerson je vítaná, nie je podmienkou.

Messer Tatragas, spol. s r.o. je členom medzinárodnej skupiny Messer, ktorá patrí k popredným svetovým výrobcom a distribútorom priemyselných plynov. Skupina Messer je aktívna v oblasti technických, medicinálnych a špeciálnych plynov, príslušenstva a zdravotníckej techniky vo viac ako 30 krajinách Európy, Ázie, severnej a južnej Ameriky.

Adresa spoločnosti

Chalupkova 9
819 44 Bratislava

Kontakt