Pridať inzerát

Servisný a aplikačný technik v oblasti zdravotníctva

Messer Medical Home Care Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 700 EUR/mesiac13. plat vianočný (100%) aj 14. plat ( dovolenkový 80%)
  • Termín nástupu: 01.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný a aplikačný technik v oblasti zdravotníctva. V rámci adaptácie mu skúsení kolegovia poskytnú všetku potrebnú podporu a zaškolenie, vrátane produktových školení. Zabezpečené budú taktiež školenia u výrobcu .
Servisný technik:
realizácia údržby a opráv zdravotníckej techniky v sídle firmy a u zákazníkov v SR a s tým spojené výjazdy servisným vozidlom
• komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami
• technická pomoc zákazníkom pri riešení závad po telefóne
• technická pomoc pri realizácii nových projektov
• účasť na potrebných školeniach na Slovensku a v zahraničí
Zákazníkmi sú zdravotnícke zariadenia na celom území Slovenska, preto je nevyhnutnou súčasťou práce cestovanie.

Medzi typické činnosti a zodpovednosti patrí:
• realizácia údržby a opráv zdravotníckej techniky
• odborné poradenstvo a konzultácie so zákazníkmi, ktorými sú v hlavnej miere OAIM , kardiologické , chirurgické , neonatologické a iné oddelenia nemocníc, zastúpené lekármi a operatérmi
• úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu
• inštalácia produktov a fyzická distribúcia produktov
• účasť na kongresoch a odborných seminároch v oblasti zdravotníctva, účasť na edukačných podujatiach na podporu prezentácie spoločnosti

Práca v spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej špecializácii
• priateľský kolektív
• možnosť odborného a osobného rozvoja – účasť na konferenciách, odborných seminároch a prednáškach
• perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu
• služobné auto aj na súkromné účely

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie ponúk, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Servis zdravotníckej techniky

Počet rokov praxe

3

Predaj a servis zdravotníckej techniky

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov