Pridať inzerát

Konštruktér, projektant v oblasti mechanickej konštrukcie

Mesnac European Research and Technical Centre s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Teplá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a mzdové očakávania a podmienky sa upresnia na osobnom stretnutí
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• pracovné miesto je určené pre pracovníka, ktorý sa podieľa na realizácii projektových a konštrukčných úloh v rámci skupiny mechanickej konštrukcie

Vypracováva:
• projektové návrhy konštrukčných riešení strojov a zariadení
• výkresovú dokumentáciu strojov a zariadení
• sprievodnú dokumentáciu strojov a zariadení
• ponukové projekty
• podklady pre technické rokovania so zákazníkom
• podklady pre technické rokovania v rámci vnútropodnikového rozhodovacieho procesu

Zabezpečuje:
• procesy odovzdávania technicko-konštrukčnej dokumentácie v rámci spoločnosti
• zmeny v dokumentácii strojov a zariadení
• pravidelné zálohovanie produktových dát

Spolupracuje:
• s odbornými útvarmi spoločnosti pri testovaní a odovzdávaní zariadení konečnému odberateľovi
• so zákazníkmi pri technických rokovaniach
• s výrobcami pri montáži a skúškach

Zodpovedá za:
• správnosť a kompletnosť technickej dokumentácie strojov a zariadení
• plnenie stanovených úloh v určenom čase a kvalite

• zaujímavá a kreatívna práca pre nadnárodnú spoločnosť a zahraničných zákazníkov (s možnosťou cestovať)
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• pružný pracovný čas, v prípade potreby možnosť vykonávania práce v režime home office po dohode s nadriadeným
• možnosť vzdelávať sa v anglickom jazyku
• príjemný pracovný kolektív a moderné prostredie

Ďakujeme o prejavený záujem, k osobnému pohovoru budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Autodesk Inventor - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• tvorivosť
• samostatnosť
• aktívny prístup k práci a pracovné nasadenie
• schopnosť tímovej práce
• skúsenosti s prácou projektanta – výhodou
• znalosť gumárenskej technológie – výhodou
• znalosť systému VAULT – výhodou
• Microsoft365 – výhodou
• znalosť ruského jazyka – výhodou

Spoločnosť zameraná na výskum a predaj gumárenských strojov, v 100% vlastníctve zahraničného vlastníka - popredný svetový výrobca zariadení v danom odbore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mesnac European Research and Technical Centre s.r.o., Príles 573/9, 91401 Trenčianska Teplá
Príles 573/9
91401 Trenčianska Teplá