Do Merkury hľadáme šikovných predajcov ktorým neprekáža cestovanie

MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 696 EUR/mesiacCelková výška mesačnej mzdy závisí od aktivity a výkonu pracovníka, ako aj od jeho odbornej spôsobilosti a pracovných skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať ale v Tvojom meste je málo príležitostí ?
Poď k nám a staň sa súčasťou tímu v stabilnej spoločnosti s celoslovenskou pôsobnosťou !
Dáme Ti možnosť ukázať čo vieš a kariérne sa posúvať.
Oslov svoju partnerku/kamaráta/známeho/príbuzného a poďte k nám spolu.
Naučíte sa nové veci a spoznáte nových ľudí.

Tvojou úlohou bude :
Predaj tovaru v predajniach.
Komunikácia so zákazníkom, poskytovanie informácií a odbornej pomoci.
Vykladanie, ukladanie a kontrola stavu tovaru.
Označenie tovaru správnou cenou a názvom, kontrola a zabezpečenie zmien cien.
Účtovanie nákupov na registračnej pokladnici.
Preberanie a výdaj hotovosti.
Realizácia bezhotovostných platieb.
Denné kontroly hotovosti, denné a mesačné uzávierky.
Poskytovanie informácií o splátkovom predaji a predaji na faktúru cez ŠFRB.

Prijatí uchádzači môžu po zaškolení (2-3 mesiace) vykonávať prácu podľa potreby aj výjazdovým spôsobom v predajniach MERKURY MARKET na Západnom Slovensku a v predajniach BAUMAX v ČR (ubytovanie a celodenná strava v ČR zabezpečené).

Práca v nadnárodnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu.
Atraktívny príjem a možnosť kariérne rásť.
Mzda vždy načas v dohodnutom termíne.
Zaujímavá variabilná zložka mzdy v závislosti od výkonu pracovníka.
V prípade výjazdovej práce zabezpečené ubytovanie.
Bezplatné zaškolenie.

Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Váš životopis starostlivo preštudujeme a zvážime možnosti uplatnenia v našej spoločnosti. V prípade že reagujete v tandeme (s kamarátom, priateľkou, ...), povedzte nám to počas telefonátu. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných kandidátov.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť a orientácia na zákazníka.
Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou - ale nie podmienkou - radi ťa všetko naučíme.
Zodpovednosť a chuť pracovať.
Svedomitosť a čestnosť.
Flexibilita a vysoké pracovné nasadenie.
V prípade ZŤP rozhodnutie o stupni invalidity.

Merkury Market je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v juhovýchodnom Poľsku a na Slovensku.
Máme pestrú ponuku výrobkov na úpravu, renováciu a zariadenie bytov a domov.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Dôsledne realizujeme svoje ciele. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MERKURY SHOP, s.r.o.
Duklianska 11
08001 Prešov