Pridať inzerát

Pokladník-čka

MERK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta 16, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 900 EUR/mesiac+ zaujímavé prémie podľa tržieb a bonusy, výrazné zamestnanecké zľavy a iné
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hlavná náplň:
* Príprava pultov denného menu
* Organizácia chodu výdaja jedla
* Kontrola vydávaných jedál
* Kontrola stavu zásob, objednávanie tovaru
* Čistota a poriadok na pracovisku
* Dodržiavanie noriem HACCP

* Pracovná doba krátky/dlhý týždeň.
Plat: 1000€-1300€ v čistom/mesiac
- zaujímavé prémie podľa tržieb a bonusy, výrazné zamestnanecké zľavy a iné.

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika spoločnosti:
* Spoločnosť s viacerými FastFood prevádzokami v nákupných centrách v Bratislave. zameraných na tradičnú slovenskú kuchyňu a catering v Bratislave, ktorá má okruh svojich verných a spokojných zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronômia

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, pracovitosť, dochvíľnosť, čestnosť ponúkame a aj vyžadujeme

Koliba je tradičná domáca slovenská kuchyňa pre celú rodinu.
Jedlá varíme podľa starých domácich receptúr.
Každý deň ponúkame čerstvé polievky, denné menu a stálu ponuku jedál z čerstvých surovín od slovenských dodávateľov.
Koliba je miesto kde sa najedia malí aj veľkí.