Pridať inzerát

Konštruktér/ technológ vo výrobe atypického nábytku

MERIOR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hájske
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiaczávisí od zručností a schopností kandidáta
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pre rozšírenie nášho tímu hľadáme spoľahlivého, šikovného konštruktéra do výroby zákazkového nábytku s citom pre kvalitu práce a pre výsledný detail, pre ktorého bude radosť čeliť novým výzvam v nových projektoch.
Po zameraní priestorov u zákazníka vytvorí výkresovú dokumentáciu v programe Cabinet Vision (zaučíme ak treba), komunikuje s ním o detailoch, pripomienkach s cieľom jeho spokojnosti

práca v príjemnom a mladom kolektíve, preplácanie nadčasov, 13. a 14. plat, školenia ,možnosť profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

tímový hráč
empatický prístup k zákazníkovi
profesionál, ktorého nové výzvy poháňajú vpred

MERIOR má viac ako 20 ročné skúsenosti v zariaďovaní interiérov rezidenčných a hotelových projektov na kľúč podľa želania zákazníka. Špecializujeme sa na prémiové a luxusné projekty. Základom našej spoločnosti je výroba atypického nábytku s dôrazom na kvalitu detailu spracovaním rôznych materiálov- masív, dýha, lamino, kameň, sklo a iné. Neustále modernizujeme naše strojné vybavenie s cieľom reagovať na nové trendy a výzvy, aby sme boli ešte lepší partner pre našich zákazníkov. www.merior.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MERIOR, s.r.o. SK2121314668
Hajske 95,
95133 Hájske