Pridať inzerát

Mobile App developer / šanca pre každého

MERCHANT, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacPozícia vhodná aj pre juniora. Finálna výška mzdy závisí od tvojich skúsenosti.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá, dynamická a rozrastajúca sa firma, kde sa počíta len ukončená a kvalitne odvedená práca. Nie sme korporátna spoločnosť, všetci si pomáhame, prežívame všetky víťazstvá aj porážky, sme jeden tím. Staň sa súčasťou nášho tímu a pomôž nám svojimi skúsenosťami vytvoriť riešenia, ktoré ohúria nie len nás, ale aj našich klientov. Budeš pracovať na projektoch, kde sa môžeš naplno prejaviť. Pridaj sa k nám!
Hľadáme programátora/programátorku na pozíciu Mobile developer so skúsenosťami s vývojom pre platformu Android a iOS. Čo od Teba očakávame:

• Znalosť a dodržiavanie osvedčených postupov pri vývoji SW aplikácií
• Vývoj nových aplikácii na základe požiadaviek a doplnenie existujúcich
• Návrh testovacích scenárov a testovanie
• Samostatnosť pri riešení pridelených úloh a zodpovedný prístup k práci
• Podpora tímových hráčov

• Možnosť realizovať vlastné nápady
• Notebook podľa vlastného výberu
• Telefón podľa vlastného výberu
• Flexibilný pracovný čas, ak nechceš robiť z domu
• Výnimočný kolektív a priateľská atmosféra
• Pravidelné spoločné akcie
• Obedy za výhodnú cenu a nápoje zdarma (káva, čaj)

Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika , Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Kotlin - Pokročilý
Swift - Pokročilý
Objektové programovanie - Pokročilý
Objective-C - Základy
Java - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MERCHANT s.r.o. pracuje v oblasti informačných technológií, procesného riadenia, automatizácie, robotiky a SAP technológií. Spoločnosť poskytuje komplexné služby odbornej asistencie, developmentu riešení, znalostného i procesného handoveru. Klientami spoločnosti sú významné nadnárodné spoločnosti pôsobiace na území Slovenska a EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Mlynka
Tel.: +421948377371
E-mail: poslať životopis