Pridať inzerát

Manager stavby, projektový manager pre VZT a klimatizáciu

MERAX SK s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacdohodou
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkom.
Spracovanie technického návrhu a rozpočtu.
Organizovanie a plánovanie priebehu realizácie zákaziek.
Kontrola a evidencia dokumentov realizovaných zákaziek.
Materiálové zabezpečenie, BOZP a kontrola náradia.
Zodpovednosť za kvalitu práce, termínov a noriem (revízie, skúšky).

Práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti.
Korektný prístup zamestnávateľa.
Priestor pre vlastnú kreativitu, možnosť profesijného rastu.
Príjemné pracovné prostredie, motivujúce finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo (TZB), prípadne strojár, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD, Excel, Word, Outlook, Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť technických a stavebných procesov, technické myslenie, čítanie projektovej dokumentácie a schém.
Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, lojálnosť, flexibilita.

Spoločnosť MERAX SK s.r.o. pracuje v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a rekuperácie vzduchu od roku 1999. Našim zákazníkom ponúkame optimálne riešenie, ktoré vykonávame prostredníctvom odborne kvalifikovaných pracovníkov. Ponúkame realizáciu zákaziek od projektu a cenovej ponuky, cez dodávku a montáž až po odborný servis. Našimi zákazníkmi sú obyvatelia domov a bytov, ako aj priemyselné spoločnosti a majitelia/prevádzkovatelia polyfunkčných objektov a zdravotníckych, sociálnych a vzdelávacích zariadení.
Oslovujú nás aj investori stavieb a rekonštrukcií, pôsobiaci prevažne na území SR.
Osobné údaje uchádzačov budú spracované v súlade so zásadami GDPR.
www.merax.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov