Pridať inzerát

Regulatory & PR Affairs Specialist

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2.000,- EUR (brutto fix) x 12 (finálna mzda bude predmetom partnerskej diskusie počas osobného/online stretnutia)
  • Termín nástupu: Na základe vzájomnej dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s regulačnými úradmi, štátnymi inštitúciami a ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Zodpovednosť za súlad aktivít s domácou ako i európskou legislatívou
- Monitoring legislatívnych zmien na národnej a európskej úrovni
- Zabezpečenie plnenia legislatívnych požiadaviek
- Príprava a tvorba právnych stanovísk a podkladov
- Aktívna účasť na reprezentovaní spoločnosti pred externými autoritami (ministerstvá, komisie, záujmové združenia)
- Participácia na internej a externej komunikácii spoločnosti vo zverených odborných témach
- Reporting Riaditeľovi pre stratégiu a rozvoj organizácie
-Možnosť pracovať na pravidelnom pracovisku v Trnavskom kraji alebo formou Home Office z inej lokality Slovenska.

Príležitosť pracovať pre úspešnú spoločnosť so stabilnou pozíciou na trhu. Podnetné prostredie umožňujúce sebarealizáciu a ponúkajúce príležitosť špecializovať sa na právo v oblasti regulovaných odvetví, príležitosť kariérneho rozvoja.
Ďalšie benefity budú špecifikované počas interview.

Priamo budeme kontaktovať len uchádzačov vhodných na pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Úspešná výrobno-obchodná spoločnosť so stabilným postavením na lokálnom ako aj medzinárodnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Regulatory Specialist, Advokátsky koncipient, Public Affairs

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky skúseností s odbornou prácou v advokátskej kancelárii alebo na strane spoločnosti pôsobiacej v regulovanom odvetví (energetika, odpadové hospodárstvo, chemická výroba atď.), v PR/lobing agentúre, resp. na strane poradenských spoločností.
- Preukázateľná skúsenosť s prácou s právnymi dokumentami a textami.
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou (znalosť nemeckého a maďarského jazyka je veľkou výhodou).
- Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a flexibilita, tímový hráč.

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov