Pridať inzerát

Research Consultant

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac- od 900,- EUR (brutto,fix). Finálna mzda bude predmetom partnerskej diskusie počas stretnutia a odvíja sa od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Ihneď. Na základe spoločnej dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme do nášho tímu šikovného a dynamického Research Consultanta na
projekty primárne pre technické segmenty, IT a energetiku.
- Aktívna participácia a podpora pre Partnerov a Senior Consultantov pri realizácii
Executive Search projektov pre medzinárodných klientov, predovšetkým v
zameraní na rešerše firiem a identifikáciu vhodných kandidátov na slovenskom
trhu
- Rešeršné činnosti (identifikácia zdrojov, identifikácia kandidátov z databázy a
pracovných portálov, prieskum kandidátov z trhu)
- Aktívne oslovovanie a komunikácia s kandidátmi – senior manageri a špecialisti
- Spolupráca pri príprave personálnych profilov
- Príprava reportov a výstupov pre klientov
- Podpora pre Partnerov a Senior Consultantov pri Management Consultingových projektoch

- Práca v líderskej spoločnosti v oblasti Executive Search a Management
Consultingu
- Priateľská atmosféra a kompaktný tím ľudí. Veľmi dobré medziľudské vzťahy na
pracovisku
- Možnosť spolupráce s poprednými odborníkmi. Priestor pre osobný, profesionálny
a kariérny rast
- Participácia na projektoch pre top medzinárodných klientov

Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich uvedené kritériá. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu. Menkyna & Partners je poprednou Executive Search a Management Consulting-ovou spoločnosťou pôsobiacou na trhu v rámci strednej Európy už viac ako 14 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferencia na oblasť psychológie, manažmentu- ideálne HR manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Počet rokov praxe

Ideálne Rešeršér alebo Recruiter
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené VŠ vzdelanie, preferencia na oblasť psychológie a manažmentu – ideálne HR manažment
- Minimálne 1-2 ročné part-time skúsenosti popri štúdiu s aktívnou komunikáciou so zákazníkmi/klientmi alebo aktívnym vyhľadávaním informácií (nie čisto administratívne úlohy). Výhodou sú skúsenosti priamo v HR oblasti, predovšetkým v zameraní na vyhľadávanie a výber kandidátov
- Ideálny kandidát je dynamickým a asertívnym
človekom s veľmi dobre rozvinutými komunikačnými
schopnosťami
- Pozitívny prístup pri tímovej práci a adekvátny level
flexibility
- Pro-aktívny prístup k plneniu pracovných úloh s cieľom dlhodobo sa profesionálne rozvíjať v oblasti Executive Search a Management Consultingu
- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou,
znalosť ďalších cudzích jazykov je výhodou

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
Palisády 47
811 06 Bratislava