Pridať inzerát

Sales & Marketing Manager

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiackonečná výška finančného ohodnotenia bude záležať od seniority kandidáta a bude predmetom diskusie
  • Termín nástupu: Po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a rozvoj zvereného tímu KAM.
Kompletné zastrešenie marketingových aktivít v danom portfóliu produktov.
Príprava marketingového plánu, zodpovednosť za rozpočet.
Zodpovednosť za doručenie komerčných cieľov v rámci portfólia produktov.
Príprava a implementácia marketingových stratégií na základe potrieb a situácie na trhu v danej terapeutickej oblasti.
Pravidelné návštevy úzkej skupiny lekárov zverených terapeutických oblastí v ambulanciách, špecializovaných centrách a prezentácia produktov spoločnosti na celom území SK.
Manažment zvereného regiónu, príprava a plnenie plánu obchodných aktivít, vytvárania a upevňovanie profesionálnych vzťahov s klientmi.

Možnosť pracovať v originálnej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom farmaceutickom trhu, práca s kvalitným a špecializovaným portfóliom. Perspektíva sebarealizácie, motivujúce platové ohodnotenie a atraktívny bonusový systém a balík firemných benefitov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Originálna farmaceutická spoločnosť so špecializovaným portfóliom, so stabilným postavením na slovenskom farmaceutickom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa je podmienkou.
Predchádzajúca skúsenosť s prácou produktového manažéra vo farmaceutickej spoločnosti je podmienkou.
Predchádzajúca minimálne 3 ročná skúsenosť s vedením tímu vo farmaceutickej spoločnosti je nevyhnutná.
Zrelá osobnosť schopná partnerského prístupu ku klientom s dobre rozvinutými predajnými, analytickými zručnosťami.
Samostatný a vysoko zodpovedný prístup k práci, vytrvalosť, iniciatívny a pozitívny prístup k riešeniu pracovných úloh.
Ochota cestovať po celom území Slovenska, preferované bydlisko Bratislava a okolie.
Výborná znalosť anglického jazyka.

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
Palisády 47
811 06 Bratislava