Pridať inzerát

Senior nákupca

Menkyna & Partners Management Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacMesačná mzda od 2.000,- EUR (finálna výška ohodnotenia môže byť vyššia a odvíja sa od skúseností kandidáta a bude predmetom partnerskej diskusie počas osobného / online stretnutia) .

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za komplexné nastavenie nákupnej stratégie portfólia osív a poľnohospodárskej chémie, tvorba nákupného mixu na základe predajnej stratégie.
- Analýza existujúcich dodávateľov a produktového mixu, optimalizácia a renegociácia podmienok spolupráce s obchodnými partnermi.
- Vyjednávanie zvýhodnených podmienok v rámci zvereného rozpočtu, zohľadňovanie zastupiteľnosti produktov.
- Aktívna identifikácia a vyjednávanie komplexných podmienok s novými dodávateľmi.
- Úzka spolupráca s oddelením predaja a Produktovými špecialistami v rámci rozširovania nákupného a produktového mixu.
- Reporting Manažérovi nákupu a predaja.

Kontaktovaní budú kandidáti spĺňajúci uvedené kritériá. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je úspešná a rozvíjajúca sa obchodná spoločnosť pôsobiaca v segmente poľnohospodárstva a obchodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 3-ročná skúsenosť s komplexným zastrešením nákupného procesu, vrátane tvorby nákupnej stratégie a nákupného mixu ideálne v oblasti nákupu komodít – potraviny, suroviny, chemikálie, agrochémia, osivá z obchodnej, distribučnej alebo výrobnej spoločnosti.
- Skúsenosť v rámci negociácie s veľkými medzinárodnými spoločnosťami / korporáciami je výhodou.
- Vynikajúce komunikačné a negociačné zručnosti.
- Kooperatívna a proaktívna osobnosť otvorená učiť sa novým produktom a špecifikáciám.
- Znalosť anglického jazyka.

Spoločnosť Menkyna & Partners Management Consulting vznikla s víziou budovať spoločnosť s vertikálne integrovaným portfóliom poradenských služieb, dosahovať najlepšie hodnotenie od klientov a lídersky ovplyvňovať región Strednej a Východnej Európy.

Svojim klientom ponúka unikátnu kombináciu profesionálnej manažérskej skúsenosti s dlhodobou poradenskou skúsenosťou partnerov a senior konzultantov. Partneri spoločnosti Menkyna & Partners Management Consulting garantujú profesionálnu implementáciu know how a využitie skúseností z oboch pracovných prostredí. Ich seniorita a unikátna profesionálna kombinácia je garanciou optimálnej implementácie metodológie jednotlivých služieb a poznania relevantných procesov v rôznych sektoroch trhu na lokálnej a medzinárodnej úrovni. Dlhodobým cieľom spoločnosti je ponúkať komplexné portfólio navzájom synergicky prepojených poradenských služieb.

Medzi základné princípy spoločnosti patrí čo najvyššia kvalita poskytovaných služieb založená predovšetkým na profesionálnom prístupe, orientácia na klienta vychádzajúca z hĺbkového poznania prostredia, maximálna diskrétnosť v rámci poskytovaných služieb a snaha o dlhodobé partnerstvo s klientmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Menkyna & Partners Management Consulting s.r.o.
Palisády 47
811 06 Bratislava